szukam fille au pair

Temat przeniesiony do archwium.
szukam fille au pair na cały rok, pod Paryżem do opieki nad dwójką dzieci. rodzinka jest b. fajna-spędziłam u nich wakacje:)jezeli chceie wiedzieć coś więcej to piszcie [email]
Cześć,mam na imię Ania.Proszę napisz coś więcej o dzieciach którymi się opiekowałaś i warunkach pracy.Niedawno wróciłam z Luxembuorga,gdzie opiekowałam się dwójką dzieci,mam doświadczenie,bardzo chciałabym nauczyć się języka,czy jest taka możliwość?...pozdrawiam Ania
cześć! dzieci są w wieku: chłopczyk 5 lat i dziewczynka 2 latka.mały teraz chodzi do szkoły więc do 16h00 nie ma go w domu i opiekujesz sie tylko ta mała! masz oddzielny pokój z własna łazienka:) i to jest super ! zaczynasz pracę od 10h00 o 13h00 kładziesz mała spać i masz czas dla siebie bo mała śpi tak do 16h00! o 16h00 idziesz po malego do szkoły itd.o 9h00 kładziesz ich spać! tylko że rodzice często wychodza wieczorami:( o wyżywienie się nie martwisz i środki czystości bo ona to wszystko kupuje aha...pensja to jest 300euro miesięcznie:/ ale ja generalnie jestem zadowolona:) mieszkają w reuil malmaison( 15 min. od Paryża) aha...masz 1 dzień wolny w tygodniu i robisz co chcesz-ja jeżdziłam do paryża:)aha...tylko ona stawia warunek "znajomość francuskiego"ale jak byłaś w luxemburgu to napewno sobie poradzisz:) jak masz jeszcze jakieś pytania albo jak juz sie zdecydowałaś to napisz:) skontaktujemy sie telefonicznie pozdrawiam cieplutko papa

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa