POLACY WE FRANCJI

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 1107
poprzednia |
Poszukuje polakow mieszkajacych lub bedacych we francji w okolicach Lyon.Odezwijcie sie na forum czekam ;)
dlaczego szukasz polakow we francji??jesli masz jakas sprawe to moze napisz jaka!!
Ja znam wielu świetnych Polaków, ale w Paryżu! A co Ci chodzi? Pozdrawiam:)
Czesc
Jestem Polka i nie tak daleko Lyonu.
A o co chodzi?
Pozdrawiam :)
chcialabym kogos poznac z polski mozesz napisac w jakim miescie mieszkasz?
Hej Janeta!

ja aestem w paryzu i jak narazie nie trafilam na fajnych Poalkow a z checia spotkalabyms ie tutaj z Polakami! Jak nie masz nic przeciwko to moglabym sie poprzez Ciebie z nimi skontaktowac?
Pozdrawiam
cze janeta
Ja jestem w paryzu . Czy nie chcialabys sie spotkac ze mna bo ja nie znam nikogo
czesc.mam na imie krzysiek,mam 24 lata,od roku mieszkam w londynie ale znalazlem sie w takiej sytuacji,ze musze jechac do paryza.mam doswiadczenie w wielu zawodach,a jezaeli chodzi o znajomosc j.fr.jest ona podstawowa,obecnie jestem na przyspieszonym kursie.czy moglabys udzielic mi jakis imformacji gdzie moglbym szukac pracy.z gory dziekuje.
ja mieszkam kolo Marsylji
na pograniczu 13/83 czy jest ktos z okolic
Witaj,

Postanowilem napisac do Ciebie z uwagi na to, ze mieszkasz we Francji. Chodzi mi o pewna sprawe....Mianowicie od kilku lat probuje niestety bez powodzenia znalezc legalna prace w tym uroczym kraju. Jak narazie udalo mie pracowac w firmie polskiej jako tlumacz j.francuskiego i pracownik na budowie. Jednak bylem tam na delegacji, a to co robia polscy pracodawcy tzw. dorobkiewiczowie przekracza ludzkie wyobrazenie. Z uwagi na to, ze szanuje siebie...niestety wiekszosc Polakow nie chce stracic pracy i tyra za grosze, deptana przez swoich szefow....Teraz pozostal mi tylko internet...nie zamierzam jechac w ciemno, bo we Francji jest jeszcze okres przejsciowy i wiem, ze ciezko znalezc francuskiego pracodawce na miejscu...Moze potrafilabys mi doradzic jaka najprostsza droga mozna zalatwic sobie prace w tym kraju, bo w Polsce niestety nie ma przyszlosci...Tak sie smiesznie sklada, ze moja babcia byla francuska, ale kontakt z rodzina niestety sie urwal.... Ok koncze juz, jak znajdziesz chwilke to odpisz jesli chcesz:)
pozdrawiam i a bientot j`espere!
Moj email: [email]
gadu: 1592116

Jesli ktos z osob mieszkajacych we Francji ma chec sie odezwac to niech cos napisze:)


pozdrawiam
czesc;) widze ze nie tylko ja mam problem co robic w wolnych chwilach w Paryzu:) mam 20 lat i jestem tutaj od wrzesnia:) jesli macie ochote to chetnie sie spotkam z wami, bo dawno nie slyszalam polskiego i nie rozmawialam z mlodymi osobami (z 2 latkiem nie poplotkuje). zostawiam swoj adres [email]
Danka
czesc, wlasnie sie przeprowadzilam do st etienne, kolo Lyonu
Witaj!MAM na imie Darek.Przez 3lata pracowalem w Niemczech.Bylo ciezko,a najbardziej w kosc dali polacy ktorzy okradali i czekali na twoje potkniecie.Oczywiscie nie twierdze ze wszyscy bo bylbym w bledzie...Bardzo chcialbym kiedys pojechac do Francji chociaz na kilka miesiecy popracowac ale nie mam zadnych kontaktow.Jestem wytrwaly i gotow na wszystko.Odwdzieczam sie zawsze nawet jesli nie jest cos mozliwe.Pozdrawiam i zycze samych dobrych kontaktow z rodakami.
Wiesz ja mysle ze najlatwiej byloby ci znalezc prace w jakims supermarkecie bo z tego co wiem tutaj mlodzi nie zabardzo chca pracowac w sklepach - ciezka praca,ciagle w biegu... a tam mozesz zarobic ponad 1200 miesiecznie jako kasjer. Pozdrawiam i zycze powodzenia ;)
Hej !!
Dlaczego nie sprobujesz pojechac do Qebecu w Kanadzie tam tez mowia po francusku i pracy niebrakuje szczegolnie jesli szukasz jej w branzy budowlanej. jesli znasz naprawde dobrze francuski sprobuj wyjechac na stale do Canady (qebec) teraz potrzebuja ludzi a jak znasz jezyk francuski drzwi sa otwarte. Popytaj w ambasadzie kanadyjskiej lub poczytaj na stronie imigracji http://www.cic.gc.ca/. Pozdrowienia z Montrealu
Hej
Mysle tez ze warto szukac w marketach. Duzo ofert pracy jest w pralniach, w gazetach.Warto tez szukac na anpe.fr, beskid.com; letudiant.fr; cidj.com: crous-paris.fr: transfac.fr;domalliance.fr ; lafranceagricole.fr
Przyjmę zamówienia na dostawę produktów (żywność, paczki, inne) na trasie METZ VERDUN CHALONS SEZANE COOLUMIERS , pierwszy kontakt mailowy [email]
Cześć wszystkim potrzebuje waszej pomocy. Chodzi o to że chciałabym po maturze ( Luty )wyjechać do francji do jakiejś pracy może być zbieranie owoców tylko chciałabym jakieś konkretne namiary bo boje sie jechać w ciemno gdyż nie bardzo znam język i właśnie dlatego chce tam jechać. jężeli ktoś jest z francji i ma oferte pracy która nie wymaga znajomości języka to byłabym wdzięczna. Pozdrowienia dla wszystkich polaków za granicą pa :)
Hej rodacy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pisze do was z zachodniego wybrzeza Fr.
Jezeli ktos znajduje sie w okolicach La Rochelle, rochefort lub Saintes, piszcie!!!
Chetnie zawre nowe znajomosci, bo jak wiadomo w tym pieknym kraju nie latwo jest znalezc przyjaciol, pozdrawiam serdecznie, do uslyszenia!!!!!!!!!!!!
Cześć Alu, jesli szukasz znajomych zapraszam na Korsykę, bede tam zaraz po świętach...
czesc wszystkim !!
a czy jest ktos z okoloic Cannes lub Nicei ? ja mieszkam w Cannes, odezwijcie sie jesli jestescie niedaleko ::))
[wpis usunięty]
siemka ja mieszkam w Okolicach Bordeaux czyli w Lormont. Jak masz na imie i ile masz lat ?? paaa :*
Czesc! Od niedawna mieszkam w Paryzu i chetnie poznam tutaj nowych znajomych zwlaszcza, ze w pracy moge tylko po francusku lub angielsku (ewentualnie niemiecku), a polskiego troche brakuje... Z gory dziekuje za odpowiedz na forum :-)
Hejka!

Mój chłopak mieszka w Paryżu, a ja do niego przyjeżdżam (na dłużej) zaraz po maturze, czyli w czerwcu...

Jak coś to z chęcią się spotkam:)

Pozdrawiam i jak ktoś jeszcze jest w Paryżu niech się odezwie:)

Buźka:) :*
Czesc, ja mieszkam w st genis laval, na przedmiesciahc Lyonu. Chetnie poznam przyjacielskich Polakow w okolicy :) pozdrawiam
poszukuje pracy we Francji na wakacje np na miesiąc dla dwóch osób najlepiej przy zbieraniu owoców... prosze o pomoc... bardzo mi zależy :)
[email]
Czesc tak sobie czytam te wypowiedzi i mysle ze fajnie wam w Paryzu tam jest multum polakow a ja mieszkam na poludniu w Narbonne i tu nie ma wcale polakow no do Nice to troche za daleko.ALICJA ja bede na wakacje dokladnie w lipcu w La Rochelle jak jeszcze bedziesz to chetnie sie spotkam bylam tam w tamtym roku tez na wakacjach bardzo mi sie podoba to miasto i okolice przeprowadze sie tam ale moze za jakies 3-4lata pozdrawiam wszystkich pa .To moj mail [email]
Mam prace dla osoby mowiacej po Francusku i polsku w okolicach Montalieu /80 km od Lyonu na 2 Tygodnie.
tel [tel]lub [tel]
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 1107
poprzednia |

 »

Pomoc językowa