firma jj communication

Temat przeniesiony do archwium
361-390 z 1122
Ale to już pewne, że jak sie teraz nie dostało autoryzacji to na bank trzeba bedzie robic staż dodatkowo? Skąd masz takie info? Ja jestem o tyle zdziwiony ze nasze dokumenty byly niemalze identyczne, prawie po 1700 godzin praktyk w Polsce, do tego wysłane w jednej przesyłce....
ja wiem to od znajomej, która rozmawiała z panią Garcią, dlatego to jest pewne. możliwe że będą jeszcze maile wysyłać z autoryzacją, że np teraz grupami to wysyłają, bo mają za dużo zgłoszeń, nie wiem... jak na taką ilość godzin, to nie powinno być problemu, a kończyliście tą samą szkołę?
hey na jaką kase można liczyć w nasym zawodzie w Paryzu? nie na przedmiesicach tylko bardizej w centrum?
Na wieksza niz w Polsce to pewne:P
i co robicie dalej osoby ktore dostaly autoryzacje? jakie plany kiedy wyjazd?
Ja teraz czekam na kurs w Krakowie. A pozniej wyjazd jak szczescie i zdrowie dopisze.
Do kubusiowy: Musiałeś im wysyłać kopertę ze znaczkami zeby Ci wysłali autoryzację?? Czy nic takiego od Ciebie nie chcieli i od razu wysłali autoryzację?
Cytat: demonaz
Do kubusiowy: Musiałeś im wysyłać kopertę ze znaczkami zeby Ci wysłali autoryzację?? Czy nic takiego od Ciebie nie chcieli i od razu wysłali autoryzację?

nie nie no co Ty, nie ma takiej potrzeby ale to bylo w moim przypadku bo z tego co widze to kazda komisja w kazdym regionie ma swoje procedury postepowania.... mi nikt nie przyslal maila o tym ze dostalem autoryzacje, tylko po moich że tak powiem wielokrotnych probach otrzymania informacji , "wymusilem" odpowiedz;-)
wyprz przyszedł w końcu do Ciebie mail?
wysłałem Ci wiadomosc na priva
Kto z tego forum bedzie teraz na prawdopodobnie kwietniowym kursie z Extere'i?
to extere'a jeszcze funkcjonuje?
Funkcjonuje i ma sie dobrze:)
ale tutaj wiekszosc ludzi ktorzy sie udzielaja to chyba raczej korzystaja z uslug Pani JJ?
No tak, tylko ze na forum extere'i nic sie nie dzieje od dluzszego czasu, z JJ jest slaby kontakt;)
Mam namiar na dwie ofert termalne w to samo miejsce pierwsza zaczyna się 16 marca a druga jakos na poczatku kwietnia. Kontrakt podpisuje się w Polsce, kasa na konto w Polsce w zlotowkach albo w euro , wszystkie skladki placone w Polsce ubezpieczenie zus etc...jak ktoś zainteresowany pisac na priv. wynagrodzenie 2200 euro brutto. plus darmowe mieszkanie.

TYLKO DLA OSOB POSIADAJACYCH AUTORYZACJE.
cichosza....jakas nastala
hehee, ludzie na oferty czekają :)
to nie czekac tylko szukac
Ja czekam na autoryzacje, na piśmie:)
Hej ! A ja mam takie pytanie.... Jestem na 4 roku studiów, w wakacje chciałam wyjechać do pracy-właśnie do Francji. 1400 godzin praktyk nie posiadam niestety,wiec autoryzacji na bank nie dostanę-czy zaproponują mi jakiś staż albo coś podobnego? I czy byłoby to płatne? Opłaca mi się wysyłać papiery na komisję czy lepiej poczekać rok aż skończę studia? Czy ktoś się w tym orientuje? Za wszystkie informacje wielkie dzięki !
Staż jak najbardziej bez autoryzacji mogą Ci zaproponować, ale nie będzie on płatny. Jak wydasz kasę na tłumaczenie teraz, nie będziesz musiał wydawać za rok, a skoro jesteś zdecydowany że po dyplomie wyjedziesz to czemu nie zająć się tym teraz?:) Tylko papiery radziłabym wysłać po uzyskaniu tej liczby godzin (na wszystkich oddziałach) i dostaniu zaszczytnego tytułu mgr:)
edytowany przez 0leska: 05 mar 2012
Mam pytanie - na studiach licencjackich wyrobiłam sobie 80 godzin tzw. praktyki klinicznej w Zakładzie Rehabilitacji na lokalnym szpitalu, po czym zrealizowałam pozostałą praktykę - tj. 840 godzin w domy pomocy społecznej, jako że tam pracowałam (nie w zawodzie). Obecnie na studiach magisterskich również odbywam praktykę w tym samym przybytku. W związku z powyższym nie mam szans na zatrudnienie w zawodzie we Francji? Nie wykluczam również pracy w domach opieki, nie zależy mi bezwzględnie na pracy w szpitalu.
napisze tak.... jeszcze w wakacje bylo tak ze wystarczyla liczba godzin praktyk odbytych w czasie studiow i oczywiscie tytul magistra i wszelakie inne praktyki i czy staze tylko byly na plus :) pozdrawiam i zycze jak najszybszego wyjazdu do Francji :)
to zależy ile będziesz miała godzin praktycznych na mgr i na poszczególnych oddziałach. dla nich ważne jest żeby na każdym oddziale przepracować daną ilość godzin, bo jak nie to będziesz to musiała odrobić w stażu we Francji, by dostać w ogóle pozwolenie. zważ też na to, że z komisji na komisje mają coraz większe wymagania i robią coraz więcej problemów... nam w tej komisji np wogóle nie policzyli 3,5 miesięcznego wolontariatu w Polsce, tylko szkolne praktyki.
Hej czy ktos wie jak wyglada kurs jezyka francuskiego przez firme jj communication?
Czy ktoś z was odrabiał może taki staż we Francji? Jak to wygląda? Jak widziałam z wcześniejszych wpisów jest on bezpłatny (coś chyba jak wolontariat). Ile godzin dziennie się spędza na oddziale? Czy jest możliwe odrabiać taki staż i jednocześnie gdzieś dorabiać (na jakąś tam część etatu), ponieważ niestety nie stać mnie na utrzymywanie się przez kilka miesięcy we Francji bez żadnych dochodów?

Moja praktyka odbywała się w domu pomocy społecznej, więc przypuszczam, że bez stażu na oddziałach nie przejdę.
Cytat: sloneczko5713
Hej czy ktos wie jak wyglada kurs jezyka francuskiego przez firme jj communication?

ja wiem
Ja też wiem:P
Cytat: Elsiv
Czy ktoś z was odrabiał może taki staż we Francji? Jak to wygląda? Jak widziałam z wcześniejszych wpisów jest on bezpłatny (coś chyba jak wolontariat). Ile godzin dziennie się spędza na oddziale? Czy jest możliwe odrabiać taki staż i jednocześnie gdzieś dorabiać (na jakąś tam część etatu), ponieważ niestety nie stać mnie na utrzymywanie się przez kilka miesięcy we Francji bez żadnych dochodów?

Moja praktyka odbywała się w domu pomocy społecznej, więc przypuszczam, że bez stażu na oddziałach nie przejdę.

Dorabiać jako kine nie możesz, bo nie masz autoryzacji. A Francuzi raczej tego przestrzegają. W zależności od tego ile godzin na jakim oddziale miałaś (a raczej nie miałaś na studiach) tyle czasu będziesz miała stażu. A jak to jest obliczane?Nie pytaj, oni mają jakąś swoję metodę;)
Temat przeniesiony do archwium
361-390 z 1122

« 

Pomoc językowa

»

Pomoc językowa - Sprawdzenie