Mogł by ktos to przetlumaczyc??

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam przetlumaczyl by mi to ktos??troche rozumiem ale to zamalo:/ wiec prosze o pomoc

Chaque matin je me réveille à sept heures. Je fais ma toilette, je m'habille, et je prépare mon petit déjeuner, qui se compose du café au lait, des croissants avec du beurre et du fromage, et de la marmelade. A' fois, je mange deux oeufs à la coq, ou bien des oeufs brouillés au jambon, et des petits pains avec du beurre.
Après, je vais à l'école, où je passe presque toute la journée.
Ensuite, je reviens à la maison, je déjeune, je me repose un peu, et je vais à la piscine avec mes amis. Vers six heures du soir, je commence à faire mes devoirs d'école, je lis un peu, ou je regarde la télé.
Normalement, a huit heures du soir nous dinons. Après le diner, il me reste ancore un peu de temps pour terminer mes devoir d'école, e puis je fais la douche, je me mets au lit, et je m'endors...
Każdego ranka wstaję o siodmej rano. Robie poranna toalete, ubieram sie i przygotowywuje sniadanie, ktore sklada sie z kawy z mlekiem, kroisantow z masłem i serem i marmoladą. Nastepnie jem dwa jajka na twardo albo jajecznice z szynką i małe bułeczki z masłem. Później ide do szkoły gdzie spędzam prawie każdy dzień. Następnie wracam do domu, jem obiad, odpoczywam troche i ide na basen z przyjaciółmi. Około 6 wieczorem zaczynam odrabiać lekcje, czytam troche albo oglądam tv. Zwykle, o 8 wieczorem jemy kolacje. Po kolacji zostaje mi troche czasu na skonczenie moich prac domowych i nastepnie biore prysznic i kłade sie do łóżka, i zasypiam.......
Później ide do szkoły gdzie spędzam prawie każdy dzień.
*powinno być : pozniej ide do szkoły, spedzam tam prawie cały dzien
Dzieki wielkie pozdro

« 

Nauka języka

 »

Życie, praca, nauka