bardzo Was prosze o tłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

witajcie czy moge prosic o tlumaczenie tego listu

J'ai eu mon deuxième cours de polonais samedi, mais je vais m'acheter un dictionnaire car je n'avance pas assez vite et je n'arrive pas à t'écrire en polonais pour le moment. Je ne peux que répéter ce que j'ai appris en cours. Ainsi je sais que schab est une choucroute, c'est du porc? et bigos c'est une choucroute, c'est bien ça? J'ai appris à dire Smacznego (Bon appétit). c'est bien peu, et je ne vois pas comment cela va m'aider pour t'écrire :-)
Comment vas-tu? je travaille pour mes examens la semaine prochaine, je vais essayer de t'envoyer des photos prochainement (la semaine prochaine).
Comment s'est passé ton week-end? As-tu fais la fête? je suis allé au Louvres ce dimanche, je le connais presque par coeur. Tu le connais? C'est un musée. Est-ce que ma traduction a pu t'aider la dernière fois?
n'hésite pas à me traduire en polonais ce que tu m'écris, ça peut m'aider pour mon vocabulaire.


Dziekuje:)
W sobote bylem na 2 spotkaniu kursu jezyka polskiego. Jednak zmaierzam kupic sobie slownik poniewz nie robie zbyt duzo postepow, nie jestem jeszcze gotow pisac do ciebie po polsku. Moge tylko powtorzyc to, co mialem na kursie. Wiem co to jest schab-ze swini, prawda?, bigos-to jest kapusta, dobre to jest? Nauczylem sie mowic smacznego. To bardzo malo i nie wiem jak te slowka maja mi pomoc w pisaniu do ciebie;) co u ciebie? ja ucze sie na przyszlotygodniowe egzaminy, postaram sie wyslac ci zdjecia w przyszlym tygodniu.
Jak minal ci weekend? Bawials sie jakos? ja bylem w Luwrze w ta niedziele. znam to muzeum prawie na pamiec. znasz je? Czy moje tlumaczenie pomoglo ci ostatniego razu?
nie wahaj sie tlumaczyc mi po polsku co do mnie piszesz, to poszerzy moje slownictwo.