e-mail ,problem

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam wszystkich forumowiczów. Mam pewien problem i liczę na waszą pomoc. Jako,że nie mam za bardzo pojęcia o francuskim, a moja profesorka przydzieliła mi korespondencję z kolegą z francji(nie mogłam odmówić :/ ) potrzebuję waszej pomocy. W odpowiedzi mailowej muszą być zawarte informacje o tym co aktualnie robię i co się dzieje w moim mieście.
Oto moja propozycja do przetłumaczenia na j.francuski:

Aktualnie chodzę do 2 klasy liceum w Pile,miasto to nie jest zbyt duże, ale nie brakuje w nim atrakcyjnych rozrywek i wydarzeń kulturalnych. Czas wolny od szkoły przeznaczam dla moich przyjaciół,często wychodzimy do kina,na dyskoteki,zakupy,puby etc. Wykorzystujemy nasz czas jak większość naszych rówieśników. Możesz mi napisać kilka słów o sobie i o tym jak Ty spędzasz czas wolny, pozdrawiam.

Oczywiście jest to tylko moja propozycja i jeżeli ktoś będzie chciał mi pomóc w przetłumaczeniu ,to może ją modyfikować w dogodny dla siebie sposób. Jak ktoś się zdecyduje,to z góry dziękuję.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa