kto lubi spaghetti?

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

? jak to powiedzieć? :-)
hmmm nie widzę związku :P

a tekst jak tekst - czytam sporo publikacji na ten temat
i akurat niczego nowego się teraz nie doszukałam.

Francuski mi się podoba..to piękny język.
Zastanawiałam się po prostu jak to będzie..
qui aime..? hmm
tak bedzie; qui aime le spaghetti (tylko niw jestem pewna czy spaghetti w l.mn czy w poj)
Oscar Wilde- Kobiety kochają mężczyzn z powodu ich błędów. Jeśli tylko mężczyźni posiadają dość wad, kobiety gotowe są im wszystko wybaczyć - nawet ogromny intelekt.P
eewel - dzięki piękne :-)

ps. A Tobie inf to ja nie wiem o co chodzi.. ja się pytam okluski a Ty mi tu o męskim intelekcie :P nie wiem skąd pochodzisz.. arab nie arab - faceci są z kosmosu :P ;-)
zieeelona i o to chodzi aby dla nas się nie poświęcać bo jesteśmy z kosmosu.P
No i dziękuję za interesującą pogawędkę
no ja też ;-)

tak na marginesie - ja się nie poświęcam - ja tylko zapytałam kto lubi spaghetti ;-)a francuskiego uczę się dla siebie (chciałabym kiedyś móc przeczytać Małego Księcia po francusku)
Widzę że śledzisz moje losy nie od dziś - w każdym razie dziękuję za wysiłek.
pozdrawiam
zielona :) masz racje faceci sa z innej bajki :) kosmosu... a to smieszne mowa o spagetti a tu nagle wyrywek o facetach arabach:))) w dodatku. polki kochane czy nie mozecie sie oprzec tym .... dajcie spokoj chcecie byc 7 zona bez praw i bite??? pamietajcie ze arab jest muzulmanem i facetem. A my nie dosc ze mamy problem by zrozumiec Polaka , francuza ( katolika) tzw. swojego to gdzie szukac dopiero araba. Pamietajcie dla araba kobieta jest niczym... tylko chwilowa zabawka... sorry za okreslenie ale taka jest prawda i szacunku nie maja dla siebie a gdzie innych i to jeszcze kobiet?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Inne