Prosze o przetlumaczenie na francuski

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Mam na imie mateusz mam 16 lat jestem z wroclawia z polski mam rodzenstwo jedan siostre ma 25 lat ktora skonczyla juz szkole i pracuje jako sprzedawczyni interesuje sie sportem doklanie pilka nozna. W tym roku skonczylem gimnazjum. Dostalem sie do technikum informatycznego w myslowicach. Kiedy skoncze szkole chce zalozyc rodzine i znalesc dobrze platna prace
Mam na imie mateusz mam 16 lat jestem z wroclawia z polski
Je m'appelle Mateusz, j'ai 16 ans et je suis de Wroclaw (Pologne).

mam rodzenstwo jedan siostre ma 25 lat ktora skonczyla juz szkole i pracuje jako sprzedawczyni
J'ai une soeur de 25 ans qui a déjà fini ses études et travaille comme vendeuse

interesuje sie sportem doklanie pilka nozna. W tym roku skonczylem gimnazjum. Dostalem sie do technikum informatycznego w myslowicach.
Je m'interesse au sport, plus exactement au football. Cette année j'ai fini le gymnase. J'ai réussi à m'inscrire dans une école technique en informatique à Myslowice

Kiedy skoncze szkole chce zalozyc rodzine i znalesc dobrze platna prace
Quand j'aurai fini mes études je voudrais fonder une famille et trouver un travail bien payé
witam, mam olbrzymią prośbę; nudzi się komuś i chce pomóc napisać zadanie nt, 'jak spędziłam wakacje' w imparfait i passe compose strwożonej Madlen? ;p
zadała nam dzisiaj, a ja po wakacjach nie umiem skleic prostego zdania.
zadanie nie może być zbyt krótkie i ma zawierać opis jakiegoś człowieka, którego poznaliśmy ;/

W lipcu i połowie sierpnia byłam w Londynie u mojego taty.
Już pierwszego dnia poznałam Ewę i Szymona, z którymi mieszkaliśmy. Ewa okazała się bardzo sympatyczną osobą, lubiłyśmy podobne rzeczy. Spędzałyśmy niestety razem mało czasu, bo ona miała małego synka Oliwiera.
Dni upływały mi na poznawaniu pięknego Londynu, nauczyłam się samodzielnie korzystać z metra. Dużo rozmawiałam po angielsku, dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy o tym mieście, zwyczajach i ludziach.
Dużo czasu zajmowały mi też zakupy w tym odwiecznym mieście mody ;))
Pierwszego sierpnia przyleciała do nas moja mama, siostra i mój brat. Razem z tatą przez tydzień zwiedzaliśmy Londyn.
Byliśmy w wielu muzeach, jak : Natural Museum ( Musee de la Nature, czy jak? nie wiem czy powinnam to tłumaczyć), British Museum, Since Museum czy National Gallery.
Widzieliśmy też słynny Big Ben, Westminster Abbey, London Eye, The Globe Theatre, zwiedzaliśmy także obserwatorium astronomiczne w Greenwich.
Te wakacje były bardzo ciekawe i pełne przygód, poznałam dużo tamtejszych ludzi. Londyn jest wspaniałym, starym miastem, w którym czas płynie inaczej.
Mam nadzieję często tam wracać i wspominać nasze wakacje.


będę bardzo wdzięczna, jeśli ktoś pokusi się choćby o połowę:))

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Życie, praca, nauka