list o wakacjach..

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Hej. W tym roku mialam pierwsza lekcje francuskiego a pani nam zadala list do koloegi z franci o swoich wakacjach. powiedziala ze mamy sie sprawdzic czy sobie poradzimy ze slownikami i innymi pomocami. A ja niestety nie mam nic :/. Nie wiem nawet czego ona oczekuje w tym liscie.. jakis czasow trzeba uzywac. :/ bardzo prosze o pomoc. napisze kilka slow po polsku prosze o przetlumaczenie.


Witaj.
Dziekuje ze napisałeś do mnie. U mnie wszystko dobrze. A jak u Ciebie? Gdzie ty wyjechałeś na wakacje?. Ja już w pierwszym tygodniu lipca wyjechałam z bratem do Grecji. Płynęłam statkiem jeden dzień. Tam oczywiście słonce było cały dzień. Kazda chwile spędzałam na plaży, pływając i opalając się. Wieczorami chodziliśmy zjeść. Widoki były piękne. Spędziłam tam miesiąc i odrazu wyjechałam na wyspę Santorini gdzie byłam tydzień. Tam również jest ślicznie i gorąco. Zwiedzałam całymi dniami i jestem zachwycona. Polecam taki odpoczynek za rok.
Pozdrawiam.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Brak wkładu własnego