List :)

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Bardzo proszę o przetłumaczenie mi krótkiego listu, ponieważ mój francuski jest bardzo słaby i nie daję rady zrobić tego sama....WIELKIE DZIĘKI :)

Droga Alu

Co tam u Ciebie ? U mnie nie za dobrze. Mam wielki problem z moją mamą. Jutro, jak wiesz, jest impreza u Kasi, na którą mama zabroniła mi iść. Dostałam ostatnio parę złych ocen, przez które mam szlaban do odwołania. Bardzo chce iść na tą imprezę, ponieważ będą tam wszyscy nasi znajomi i na pewno będziemy się świetnie bawić.Obiecałam mamie, że poprawię oceny i będę się więcej uczyć ale nic to nie pomogło. Powiedziała póki nie pokaże, że nie tylko zabawa się liczy, będę siedzieć w domu.Proszę Cię, powiedz mi co mam robić. Liczę na Twoje dobre rady. Czekam na szybką odpowiedź.
Ola
Chere Ala
Comment vas-tu? Moi, je ne vais pas bien. J'ai grand probleme avec ma mere. Demain comme tu sais est la fete chez Kasia.Maman m'a interdit y aller.Je viens de recevoir des notes mauvaises et je ne peux pas sortir de la maison. Je veux bien aller sur la fete parce que tous mes amis vont y venir et nous allons jouer bien. Je lui ai promis que je vais avoir des notes bonnes et je vais apprendre plus mais elle n'a pas change d'avis. Elle m'a dit que je devais prouver que la jeu n'est pas le plus important et puis je pourrais sortir de la maison. Je te demande de me dire ce que je peux faire. Donne-moi ton avis. J'atends ta reponse vite
Ola
NA PEWNO MASA BŁĘDÓW
Chère Ala,
Comment vas-tu ? Moi, pas trop bien. J'ai un souci avec ma mère. Demain, comme tu sais, Kasia organise une fête chez elle. Ma mère m'a interdit d'y aller. Dernièrement, j'ai obtenu quelques mauvaises notes et il m'est interdit de sortir. J'aimerais beaucoup pouvoir y aller, tous nos amis y seront et surement nous allons bien nous amuser. J'ai promis d'améliorer mes notes et d'étudier plus mais elle n'a pas changé d'avis. Elle a dit que je devrais le prouver d'abord, que ce n'était que la fête qui comptait. Conseille - moi quelque chose, s'îl te plaît. Je compte sur toi, j'attends ta réponse.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie