Prośba o przetłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam. Czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć poniższy tekst na francuski? Byłabym bardzo wdzięczna ;)

1.Najpierw, wcześnie rano obejrzałabym powtórki "super niani", ponieważ bardzo lubię patrzeć jak rodzice nie radzą sobie z dzieckiem- potworem.
2.Później obejrzałabym "Nianię" ponieważ bardzo lubię aktorkę, Agnieszkę Dygant i sam serial.
3.Następnie zobaczyłabym "Na wspólnej", bo ten polski serial doskonale zabija czas.
4. Obejrzałabym również "Mamma Mia!". Jest to bardzo przyjemny musical i gra w nim moja ulubiona aktorka Maryl Streep.
5. Później włączyłabym "Milionerów"- Z ciekawości czy ktoś wygra milion i chcąc sprawdzić na ile pytań umiałabym odpowiedzieć.
6.Obejrzałabym również "Modę na sukces"- Dawno tego serialu nie oglądałam, ale na pewno nadal orientuję się w temacie. I chce sprawdzić z kim tym razem jest Brooke.
7.Później zobaczyłabym "M jak Miłość" i "Klan". Bo na tych serialach można się doskonale wyspać i są emitowane jeden po drugim.
8.Obejrzałabym również "Kubę Wojewódzkiego", gdyż zwykle ma ciekawych gości i prowadzi z nimi ciekawe dialogi.
9.Następnie przełączyłabym na "Szymon Majewski show", gdyż gospodarz programu genialnie wyśmiewa polityków i ludzką głupotę.
10. Na koniec obejrzałabym kabaret ani mru mru, by móc się dobrze pośmiać i pójść spać w dobrym humorze, po zmarnowanym dniu.


Z góry dziękuję ;)
Z tego co widzę, to napisałaś wszystko w trybie przypuszczającym. Mam nadzieję, że to nie jest pomyłka, więc piszę:

1. D'abord, je regarderais des répétitions (tu nie jestem pewny tego słówka) de "Super Niania" car j'aime bien regarder comment les parents ne se débrouillent pas avec leur enfant affreux.
2. Puis, je voudrais voir "Niania" parce que j'aime Agnieszka Dygant qui est y l'actrice et que j'adore ce film à épisode en général.
3. Ensuite, je regarderais "Na Wspólnej" parce que grâce à ce feuilleton polonais on peut tuer le temps.
4. Je regarderais aussi le film "Mamma Mia!". C'est un music-hall qui est très plaisant et dans lequel Maryl Streep joue - mon actrice la plus préférée.
5. Puis, je me décider à voir "Milionerzy" - seulement par curiosité si quelqu'un gagnera le million et je voudrais vérifier auxquelles questions je pourrais réponre.
6. Je regarderais aussi "Moda na Sukces" parce que je ne le regarde pas depuis longtemps mais je me connais à ce qui s'y passe. Je voudrais apprendre avec qui Brook sort.
7. Ensuite, je verrais "M jak Miłość" et "Klan" parce qu'on peut s'endormir pendant le regarde et en plus ils sont émis à la suite.
8. Je regarderais aussi "Kuba Wojewódzki" parce qu'il a du monde chez lui qui est très intéressant.
9. Je zapperais à (tu też nie jestem pewny tego czasownika) "Szymon Majewski Show" parce que cet animateur se moque des politiciens et il raille la bêtise des gens.
10. A la fin, je regarderais le cabaret "Ani Mru Mru" pour que je puisse faire rire et ensuite aller au lit après ce jour gaspillé totallement.

Troszkę pozmieniałem oryginalny tekst żeby lepiej się tłumaczyło :)
Od razu mówię, że mogą być błędy bo uczę się francuskiego od 1,5 roku
Pozdrawiam
Yyyy... Już widzę swoje błędy :D Ale reszta powinna byc claire :)

5. je me déciderAIR à...
7. pendant LES regarde...
A tak w ogóle to w tym punkcie 7 to lepiej byłoby gdybyś napisała tak:

... on peut s'endormir très facillement les en regardant.
ok, dziękuje bardzo za pomoc ;)
No i znowu błąd ale to juz u mnie standard z zaimkami :D

...En les regardant...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia