Pomoc w zadaniu o świętach

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam wszystkich

Ma problem z przetłumaczeniem 12 zdań na temat świąt, ogólnie co w nie robiłem.

W święta ubierałem choinkę. Mama przygotowywała kolację wigilijną. Pod choinką były prezenty. Przy stole moja rodzina dzieliła się opłatkiem. Przed podzieleniem się opłatkiem, pomodliliśmy się. Na dworze było bardzo zimno. Podczas świąt leniuchowałem. W wolnych chwilach grałem na komputerze. Pod choinkę dostałem dużo prezentów. Święta spędziłem w miłej atmosferze. W święta miałem wolne od nauki. Podczas świąt oglądałem filmy na komputerze.

Bardzo bym prosił by mi ktoś te 12 zdań pretłumaczył. Błagam, tutaj na tym forum są osoby co umieją bardzo dobrze francuzki a ja jestem bardziej orłem w angielskim niż w tym. Żależy mi strasznie na tym zadaniu.

Z góry dziękuje za pomoc
En Noel J’ai fait une sapin. Ma mere a prepare la vielle. Au pied le sapin a ete des cadeaux. Ma famille a partage … ( nie pamiętam jak był oplatek cos na a…. :D)
Mais devant nous nous avons prie. Il etait tres froid.Pendant des fetes je m’ai repose. En temps libre J’ai joue a l’ordinateur. Au pied de sapin a ete beaucoup des cadeaux pour moi. LE Noel J;ai passe tres agreabl et calme. J’ai Eu les jeurs ferie. J;ai regarde Assi des films.
Wole poprawiac niz pisac gotowa prace i nastepnym razem radze Ci,zebys sie troche wysilil i zamiast pisac po polsku napisal pare slow po francusku a na pewno ktos chetnie poprawi, no lae tlumacze tylko dlatego,ze ponizej w tlumaczeniu jest pare bledow.

Tout au début de vacances de Noel, j’ai décoré le sapin.Sous le sapin il y avait des cadeaux.
Ma mère a préparé le diner de Noel. Le diner on a commencé par une prier et puis ensuit on s’est partagé avec le pain azyme. Il faisait très froid dehors.
Pendant le vacances de Noël je me suis bien reposé. Je jouais beaucoup sur mon ordinateur et je regardais des films. J’ai eu aussi des cadeaux. La fête de Noël s’est très bien passé.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia