praca maturalna

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Mam ogromną prośbę, uczę się francuskiego dopiero od dwóch lat i nie mam pojecia jak napisac ta prace. Mam nadzieje, ze znajdzie się ktoś kto mógłby mi pomoc.

Polecenie jest takie "W drodze powrotnej do Polski masz za towarzysza podrózy francuskiego turystę, który pyta cie co ciekawego jest do zobaczenia w warszawie i co mozesz mu polecić, bo zamierza tam spędzić cały swój urlop.

-Odradz mu pozostanie tylko w Warszawie i uzasadnij.
-Zaproponuj mu inne miejsca w Polsce i wyjaśnij dlaczego powinien je zobaczyc
-Zapewnij go, ze nie bedzie żałował.

Zalezy mi na czasie
Chyba kpisz!!!! Myślisz, że znajdziesz tu głupich i naiwnych?!
nie rozumiem?!
dwa lata to Twoim zdaniem mało?? :D kurcze, to musicie mieć zrytego nauczyciela xDD
ja się uczę czwarty semestr i taką pracę byłbym w stanie napisać :P

a teraz nie napiszę bo mi się nie chce, ale może ktoś taki się znajdzie ;] trzymam kciuki

a tej wyżej chodziło o to, że masz sama spróbować najpierw napisać. my byśmy poprawili błędy.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Kultura i obyczaje