Proszę o pomoc- rodzina po francuku

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Bardzo proszę o pomoc w przetłumaczeniu tekstu o rodzinie na francuski. Będę bardzo wdzięczna:
Moja rodzina liczy 7 osób. Moja mama, dwie siostry, brat, dziadek i babcia i ja.
Ja jestem Marzena mam 20 lat studiuje Położnictwo. Lubię słuchać muzyki, chodzić do kina i na spacery. Moja mama ma 53 lata pracuje w przedszkolu. Lubi gotować, piec i oglądać TV. Moja siostra Ewelina ma 23 lata jest studentką. Lubi malować, chodzić na basen i słucha hip-hopu. Moja druga siostra Edyta ma 21 lat również jest studentką. Lubi chodzić do kina, spacerować z chłopakiem. Mój młodszy brat Daniel ma 19 lat chodzi do technikum. Lubi grać na komputerze, interesuje się samochodami. Mój tata niestety nieżyje.
Mój dziadek ma 78 lat jest bardzo opiekuńczy. Zawsze się o mnie martwi. Lubi czytać gazety i książki oraz grać w lotto.
Moja babcia ma 80 lat bardzo lubi kwiaty. Ma piękny ogród o który bardzo dba.
Ma famille se compose de 7 personnes. Ma mère, deux sœurs, mon frère, grand-père, grand-mère et moi.
Je m'appelle Marzena, j'ai 20 ans et j'etudie OB. J'aime écouter de la musique, aller au cinéma et les longues promenades. Ma mère a 53 ans, elle travaille dans une école maternelle. Elle aime cuisiner et regarder la télévision. Ewelina ma soeur a 23 ans, elle est étudiante. Elle aime peindre, nager et écouter du hip-hop. Ma deuxième soeur, Edith de 21 ans est également étudiante. Elle aime aller au cinéma et se promener avec son bon copain. Mon jeune frère Daniel a19 ans il frequente le collège technique. Il aime jouer sur l'ordinateur et s'intéressé aux voitures. Mon père, malheureusement est mort. Mon grand-père a 78 ans, il est très attentif. Il a toujours peur pour moi. Il aime lire des journaux et des livres et jouer au loto.
Ma grand-mère a 80 ans et elle aime beaucuop les fleurs. Il a un beau jardin dont qu'elle s'occupe soigneusement.
elle a un beau jardin - poprawka
Edith,âgée de 21 ans...et s'intéresse aux voitures...dont elle s'occupe

« 

Życie, praca, nauka

 »

Brak wkładu własnego