Wymarzony Dom - Czas przyszły

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam mam do napisania wypracowanie z francuskiego na temat wymarzonego domu. Niestety ma być to w czasie przyszłym a ja go kompletnie nie umiem, a dowiedziałam się o danej pracy przed chwilą. Praca jest zadana na jutro więc będę wdzięczna za przetłumaczenie tego:

Mój wymarzony dom jest biały, mały i ma dwa piętra. Ma duży ogród z kwiatami. Na pierwszym piętrze jest kuchnia z salonem. Jest tu dużo okien. W kuchni jest lodówka, kuchenka, zlew i mikrofala. W salonie jest mały stolik, krzesła, kanapa naprzeciwko telewizora i perkusja. Wszystkie ściany są białe a meble ciemne. Na drugim piętrze jest sypialnia i łazienka. W sypialni jest duże łóżko, dużo zdjęć i szafa na ubrania. W łazience na piętrze jest duża wanna, toaleta, lustro i pralka. Ściany są białe i szare.