List, opis wypaku!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Mam wielką prośbę! Na jutro muszę napisać list na francuski. Niestety polecenie do zadania podane jest po francusku, niewiele z tego rozumiem, poza tym i tak w życiu sama bym tego nie napisała. Podaję więc treść zadania i proszę o jak najszybszą odpowiedz!!! Pomocy! ;P

Zadania:
Qu'est-ce qui s'est passe?
Vouz avez eu un accident de voiture et vos etes reste(e) deux juors a l'hopital. De retour a la maison, vous ecrivez une lettre a un ami pour lui raconter les circonstances de l'accident et puor l'inviter chez vous.

Pod poleceniem znajdują sie obrazki, jesli dobrze rozumiem, to w liscie trzeba podac przebieg zdarzen z tego wypadku. Wygląda on mniej wiecej tak:
Jechałam samochodem i nagle na drogę wybiegł kot, wystraszyłam sie i aby go nie potrącić zdechałam na bok i wpadłam na płot, rozwaliłam go i wylądaowałam w jakims ogródku... :)

Z góry bardzo dziekuje za pomoc! Pozdrawiam :**
>Zadania:
>Qu'est-ce qui s'est passe? - Co sie stalo?
>Vouz avez eu un accident de voiture et vos etes reste(e) deux juors a
>l'hopital. - Mialas wypadek samochodowy i przebywalas dwa dni w szpitalu.

De retour a la maison, vous ecrivez une lettre a un ami
>pour lui raconter les circonstances de l'accident et puor l'inviter
>chez vous. - Po powrocie do domu piszesz list do przyjaciela, w ktorym opowiadasz o okolicznosciach zdarzenia i zapraszasz go do siebie.
>
Mogłabym to napisać sama, ale jestem strasznie kiepska z francuskiego, nie potrafię nawet porządnie budować zdań! Czy mógłbyś (mogłabyś) to dla mnie napisac?! Proszę... :D Buziak :**
Napisz, napisz... My tu nie odrabiamy prac domowych, tylko poprawiamy Wasze wlasne.
...ale kiedy ja nie potrafię!!
ok! spróbuję, ale cienko to widze! :/
ok! przysiadłam, poszperałam w różnych słownikach i udało mi sie cos napisać. Proszę o sprawdzenie tego i poprawienie błędów. Czekam na odpowiedź! Pozdrawiam :**

Chere Agnes!
Comment alez-vous? Meilleurs salutation mon amie!
J’ai eu un accident de voiture et j’ai restee deus jours a l’hopital. Hier j’ai sorti a l’hopital et aujourd’hui je suis a la maison. Je me sens bien. Il y a 3 jours, mercredi, je suis retournee a la travaille et soudain le chaton a sorti en courant dans ma voie! Il a ete terrible! Je et le chaton nous ne sommes pas prets de l’oublier. J’ai tordree et j’ai frappee dans cloture. Je suis abordee dans le jardin. Le chaton est bien. Je suis blessee a la tete et j’ai casse le bras.
J’espere que nous nous reverrons bientot. J’ ai un proposition a tu faire: je voudrais que tu vene en Pologne. Tu seras toujours les bienvenus chez nous. Joyeuses Paques! Gros bisous. A bientot,
Ada
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Życie, praca, nauka