Błędy, uwagi - gdzie zgłaszać?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Chciałabym się dowiedzieć, dlaczego temat w którym wpisujemy uwagi do autora strony został przeniesiony do archiwum? W jaki sposób należy teraz zgłaszać błędy w serwisie? Zaznaczam, że zrobiłam wpis na angielskiej stronie ang.pl - niestety problem pozostał bez odpowiedzi. Wysłałam też dwa maile do redakcji - również nikt mi na nie nie odpisał, a problemy i błędy jak były - tak są.
Przed chwilą zrobiłam sobie ćwiczenie na zaimek "y". W poleceniu jest napisane, żeby zastąpić podkreśloną część zdania zaimkiem "y".
Kiedy zrobiłam ćwiczenie i kliknęłam 'sprawdż", okazało się, że moje poprawne odpowiedzi z jakiegoś powodu zostały uznane za niepoprawne.
Nie wiem dlaczego, specjalnie zrobiłam print screena, jeśli ktoś chce, mogę mu przesłać - może ktoś z Was dojrzy, co w tych zdaniach było nie tak. Moim zdanie moje zdania są identyczne z tymi, na które zostały poprawione.
Czy komuś z Was też się coś takiego zdarzyło?

Oprócz tego, drugie zdanie w ćwiczeniu: "Notre chef va en France une fois par mois", zostało poprawione na "Il y va une fois par mois."

Czy to naprawdę ma jakieś znaczenie? Dlaczego niepoprawnie jest powiedzieć:
"Notre chef y en va une fois par mois". ?

I na koniec: Czy ktoś z forumowiczów zna efektywny sposób na skontaktowanie się z redakcją? Chciałabym zgłosić błędy i uzyskać w końcu jakąś odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich.