Porazka na U.Wroc

Temat przeniesiony do archwium.
Pisalam dzisiaj wstepny z franc. na Wroclawskim i jestrem zalamana. W zeszlym roku zdalam mature z franc. na 5 i przesiedzialam 10 mies. we Francji i teraz zastanawiam sie czy bylo warto. Czy jest ktos kto zdawal tez na uni. wroc? Wam tez poszlo tak beznadziejnie? odpiszcie bo do wynikow dostane jakiejs powaznej depresji hihi
nie martw sie przechodzilam przez to w zeszlym roku,wydawalo mi sie ze poszlo fatalnie, a okazalo sie ze egzamin zdalam i zabraklo mi 3 punktow do dostania sie ale jak napisze odwolanie to zapewne sie dostane bo zawsze pare osob rezygnuje-tak mi pani powiedziala przez telefon...nie wiem jak teraz patrza na stara i nowa mature ale napewno bedzie dobrze.powodzenia
ps.odwolania nie pisalam wiec nie wiem czy w rzeczywistosci wyglada to tak jak mi przekazano
witam w klubie,mam podobna "przeszłosc" jak ty jesli chopdzi o francuski i podobne odczucia zwiazane z wczorajszymm egzaminem.Nie bardzo wiem co dalej a raczej na 100 % sie nie dostane. Wiesz moze jak napisac ewentualne odwolanie i jak uzyskac jakies konkretne info na temat kolegium nauczycielskiego we wro przy ul Skarbowcow? pozdrawiam, Ania
Egzamin wstepny na NKJO jest dopiero 15 wrzesnia a podania mozna skladac do 20 sierpnia. Wiec jak sie nie uda to tam skladam papiery. Ulzylo mi troche po twojej odpowiedzi. Razem troche razniej. Pozdrawiam izycze jednak zebys sie dostala! Pa
Chcialam tylko napisac ze dostalam sie na Wroclawski i glupio mi teraz ze tak narzekalam ze zle mi poszlo na wstepnych. Bedzie dobrze...Pozdrawiam przyszlych kolegow i kolezanki z romanskiej na U.Wroclawskim:-)
a nie mowilam ;D gratuluje i pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Nauka języka