DELF A1 - co i jak

Temat przeniesiony do archwium.
Więc tak... francuskiego uczę się od września, tygodniowo - 6 godzin lekcyjnych (3 w szkole i raz po 3h lekcyjne w Domu Kultury) Jak wyglądają moje szanse na zdanie DELF A1? Czy zacząć się intensywnie uczyć? Moja nauczycielka stwierdziła, że dam radę. A ja proszę o wasze wrażenia, porady i dzielenie się doświadczeniami. Pozdrawiam ;)
zależy jak się uczysz. Bo np ja...ucze się 7 rok... w tym przez 6 lat po 5 h w tygodniu.. i stwierdzam, że w ciągu tych 6 lat nauczyłam się mniej niż podczas jednego roku w lo. Jeśli umiesz się przedstawić, znasz podstawowe słownictwo, rozumiesz co nieco ze słuchu to wszystko na dobrej drodze. Powodzenia.
Delf a1 jest bardzo prosty, wystarczy 6 miesiecy intensywnej nauki i delfa a1 masz w kieszeni.
Dzięki za wsparcie ;) A czy do egzaminu przygotować się jakoś specjalnie, skupić się na jakichś konkretnych zagadnieniach? Za 2 tygodnie dostanę książkę z wydawnictwa CLE International przygotowywującą do A1, więc będę mogła podszkolic się nieco.
wystarczy ta książka którą dostaniesz, jest tam dużo pomocy i rad dotyczących egzaminu
Aha, prosiłabym o przesłanie testów A1 (najlepiej junior) na maila [email] z góry dziękuję ^^
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa