Jak wam poszedł DELF-każdy lub DALF :)

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć!
Proponuje, żeby każdy napisał jak mu poszedł egzamin.
Ja zdawałam B2 i mam 78,5/100. Jak dla mnie bomba, bo zdawałam w trakcie mojej sesji na uczelni (cud, że termin DELFa nie pokrył się z moimi egzaminami). A sesja na mojej uczelni to prawdziwa szkoła życia - politechnika, więc cieszę się podwójnie :D. A i jeszcze dodam, że chodziłam na kurs do delfa b2, ale tylko 1 semestr. Podobno takie kursy są 2-semestralne, więc to chyba też sukces :)
pozdrawiam i czekam na wasze wpisy.
Ciekawa jestem jeszcze jeśli dostałam taki wynik z B2 to jak sądzicie po jakim czasie można uderzać na C1?? Pewnie z rok jeśli nie więcej co? DALF to wyższa szkoła jazdy ;)
Jestem po B1 -> 84/100. W sumie tez nie narzekam, przygotowywalam sie sama, nie chodzilam na zaden kurs.
ja tez nie narzekam, zdalam b2 po roku nauki francuskiego
Mam pytanie do Tych, którzy zdawali delf w czerwcu. Czy dostaliście już jakieś potwierdzenie wyników? Wiem, że sam certyfikat dostaniemy dopiero we wrześniu albo październiku, ale jak dzwoniłam do AF to powiedzieli mi, że oficjalne info o wynikach dostane pocztą już pod koniec lipca...tu już sierpień a do mnie nic nie doszło. Czy Wy coś dostaliście?
No ja zdawałam :). Swoją drogą musisz iść do instytutu i odebrać zaświadczenie o wynikach. To jeszcze nie jest dyplom, ale wydają go na jakieś 2 tygodnie od zakończenia sesji egzaminacyjnej. Oczywiście tylko jak ktoś zda.
Pocztą nigdy się niczego nie dostaje. To nie certyfikat z angielskiego ;)
pozdr.
A czyli muszę sie do nich przejść...a raczej przejechać. dzięki za odpowiedź. pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka