Pokaż nam język

Temat przeniesiony do archwium.
Bierzecie w tym udział??
Trochę to bez sensu, bo ktoś może sobie robić z nauczycielem albo coś.

Ile mieliście punktów??
Mój nauczyciel powiedział, ze jak będzie 10 to będzie dobrze xD hah,
pochwalcie sie ;>
39, a Ty? To prawda, bez sensu, że w tym roku I etap jest przez internet, mogli zostawić tak jak było zawsze...
ja 35 ale na swoje usprawiedliwienie mam tyle, że robiłam to po olimpiadzie wyczerpana, ale chiałam to juz miec z głowy ;P en plus jak wypelnilam test to jednej odpowiedzi mi nie zaliczyło, bo podobno przekroczyłam czas, chociaz spokojnie miałam jeszcze ponad 10 sekund! grhhhh :O byłyście rok temu w Chorzowie?
A na czym polegał ten konkurs? Bo ja nic o nim nie słyszałam :(:(
Tak, byłam w Chorzowie:) Ty też? Byłam wtedy 6 i szczęśliwa jak nigdy, bo tylko 5 osób bierze udział w ustnym:D nie dałabym sobie rady w tej debacie, tak sadzę:) A jak u Ciebie, Cadenita? To widzę, że znów się spotkamy;)
wooow :D :D
ja 28 [i byłem wkurzony, bo po zaznaczeniu 'dalej', skapnąłem się, że mam źle... i tak 4 razy]
nie wiem jeszcze jak moi znajomi, ale z angielskiego miała 27 a niemieckiego 26. a jak wasi?

Etoile, jestem Twoim fanem :D

a uczycie się dopiero od liceum, czy już wcześniej zaczęłyście?
Bez przesady:) ale miło mi, nie powiem:D
Uczę się od gimnazjum, czyli jakby nie było szósty rok...
Do kiedy można wziąć udział w tym konkursie? ;)
http://www.pokaznamjezyk.pl/strona.php?p=1

Poczytaj sobie:)
Rejestracja jest do dzisiaj, ale jeśli Twoja szkoła nie zgłosiła się do piątku, to chyba nie ma już możliwości..Musisz poczytać dokładnie, bo nie bardzo się orientuję;)
Na szczęście przedłużyli rejestrację do wtorku :D
Etoile pamiętam Cię! :O jak szłas po nagrodę, to było widac, że się cieszysz, że jestes 6 i Ci ludzie ktorzy wręczali te wyróznienia i nagrody byli rozbawieni! :p też jestem Twoją fanką! Musisz być genialna z francuskiego! A w tym roku pewnie znowu sie zobaczymy, sympatycznie ;) Ja rok temu byłam 14 i trochę zla, bo do nagrody brakowalo mi chyba 2 punktów, ale to był dopiero III rok mojej faktycznej nauki tego języka, więc może w tym bedzie lepiej :D
I jak poszło?:)
średnio.. a Tobie? ;)
po pisemnym byłam 1, po ustnym 4:D czyli nie ma źle;)
A jak wyglądał ten ustny? Trzeba było mieć przygotowane te 3 tematy i referować, czy prowadzona była luźna rozmowa? Bo wiem, że to wszyscy razem debatują, nie indywidualnie, ale nic więcej :P
Na samym początku trzeba powiedzieć, co się ogólnie myśli na wylosowany temat (jedna osoba z piątki losuje temat), a później moderator rozmowy zadaje pytania i każdy po kolei odpowiada
Etoile to wspaniale! Gratuluję! Jesteś naprawdę genialna ;D
Do bycia genialnym, to dłuuuga droga, ale merci;)
A Ty byłaś która?
Jest może jakieś dojść do tegorocznych arkuszy? Byłem rok temu (jak jeszcze byłem licealistą) na tym konkursie i chętnie zobaczyłbym sobie tegoroczne testy ;]
11! :S oczywiście, jak zwykle musiałam zająć najdziwniejsze (czytaj nagłupsze) miejsce :O heh ;P
Oj, miałaś pecha...
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia