DELF B2 praca pisema

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, przygotowuje się do egzaminu delf b2 i mam do napisania pracę:

Répondez aux trois questions pour le sujet:

Vous travaillez dans une enterprise francophone et vous partagez votre espace de travail avec d'autres employés. Au nom de vos collègues, vous écrivez une lettre à la responsable des ressources humaines, dans laquelle vous exposez les problèmes que cela pose et demandez un aménagement des locaux.
250 mots minimum

Qui écrit ? ..........................................
Pour qui ? .............................................
Type de texte attendu ? ...................

I tu pojawia się moje pytanie. Może osoby, które zdawały ten egzamin wiedzą czy w pracy mam uwzględnić te 3 pytania i je "rozwlec" na 250 słów, czy osobno mam odpowiedzieć na pytania i osobno napisać pracę?
Pierwszy raz spotkałam się z tego typu pracą i bardzo przydałaby mi się pomoc. Z góry dziękuję :))
Hej!! Ja też się przygotowuję do B2 :) Uważam, że trzeba zawrzeć wszystko w wypracowaniu. Możesz "rozwlec" ale też możesz napisać normalnie odpowiedzi "wplecione" w tekst (najważniejsze, żeby były zawarte odpowiedzi na to, o co cię pytają)!

Czy zdawałaś już jakiś egzamin DELF? Ja zdawałam B1 i przygotowywałam się z książki w której była lista tematów (mniej więcej coś w stylu jak podałaś Ty) i czasami dawali wskazówki pomocnicze - własnie takie, jak te pytania. Moim zdaniem na samym egzaminie nie będzie już widać tych pytań, zauważ, że te trzy pytania są pomocnicze, ponieważ jeśli uważnie czytasz polecenie, to musisz zawrzeć wszystkie elementy:
Qui écrit ? -> Au nom de vos collègues, vous écrivez une lettre - list piszesz Ty, ale w imieniu również kolegów - myślę, że chodzi o to, żeby nie zapomnieć o żadnym szczególe. I tak samo z resztą pytań. Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie