Francuska telewizja

Temat przeniesiony do archwium.
Mam francuskojezyczny kanal TV5 tylko. Czy ktos kto mieszka lub meiszkal we Francji moze mi powiedziec czy wszytkie francuskie kanaly sa tak nudne jak to meidzynarodowe TV5?
hmmm.. a ja załuje, ze nie mamTV5. to jedyny francuski kanał, jaki wydał mi się możliwy do oglądania...
Skoro nie znasz francuskiego to jest dla Ciebie ten kanał nudny...
Naucz się francuskeigo a potem oglądaj TV5!
jest jeszcze l\'arte, który wydaje mi się całkiem ciekawy. Trafiłam na sporo fajnych filmów, ale dużo jest też dokumentalnych, które nie do końca mnie zaciekawiły...
Dear marta_102,
tak cos pamietam pzred laty pokazywali tlumaczone ciewkawe programy o sztuce w Polskiej TV z l\'arte! To byl swietny program! Moze przypadkiem znasz ich strone internetowa? Moze da sie ten program dokupic...do pakietu. TV5 ma bardzo stare filmy z lat 70-tych, ciagle jakis cyrk nadaja, i co godzina wiadomosci bo a to z Afryki a to znow z Quebec, Francji.Nie przypadl mi do gustu. Ale jak wiadomo gusty to nie kwestia dyskusji.Co do komentarza Mignonne, to chcialam wiedziec czy jest jasnowidzem? Jestem sredniozaawansowany, i absolutnie wystarczy aby rozumiec TV.
http://www.arte-tv.com/
to stronka,
nie mam pojęcia, czy można sobie ten program dokupić
Co do TV5, to po części się zgadzam, ale wydaję mi się, że trafiłam też na kilka filmów, które może nie były za ciekawe, ale za to avec des sous-titres, co mi bardzo ułatwiało sprawę:) pozdrawiam
Dziekuje za link Marto!

Tu Ci musze przyznac racje: nudne czy nie nudne, ale we wiekszoscia sa avec des sous-titres po francusku lub angielsku co bardzo pomaga w nauce. Nie mam marudzic! to ogromna zaleta :)
Nie ma za co:)
A tak przy okazji, to może jak zobaczysz zapowiedź jakiegoś fajnego filmu albo programu na TV5, to daj znać:) Nie mam siły siedzieć non-stop przed telewizorem i czekać na coś ciekawego. Oczywiście to wszystko tylko gdybyś akurat na coś trafił/a - nic na siłę:) pozdrawiam
no ostatnio z filmow to tylko ciekawy byl nazywajacy sie \"XXL\" z Gerard Depardieu, i powtarzaja go w kolko o roznych godzinach. I w niedziele 2 Maja ma byc \"Un Héros très Discret\" z tym aktorem w roli glownej co gral ukochango Amellie w \"Fabuleux destin d\'Amélie Poulain\"
Ponoc ma byc dobry jak wiesc niesie, ale nigdy nie widzialam wiec nie wiem.
Wlasnie troche mi sie nudzi i przegladam stare tematy.
Ja odbieram:TV5 Europe , TV5 FBS , LCI , Arte , 2,3,5 , M6 , M6(muzyczny) , \'Zik/XXL :) , Multivision 1,2,3,4,5,6,7 , wiekszosc z serii kanalow TPS np Star , tak samo z serii FX , Toute l\'hisoire , jakis inny historyczy , Animaux , Chasse & Peche , Equidia , Escales , Encyclopedia(jakos tak) , TF1 , Paris premier , cos tam parlamentaire , KTO (cos jak polskie TRWAM) :) ,ForFun (francuskie), RTF , MEZZO , Musique classique(jakos tak) , Berbere TV(turecki ,ale czasami po fr mowia), GameOne , jakies 3 o samochodach i motorach , EuroSprot fr , EuroSport Classics(stare olimpiady) , Info Sport , hmmmmmmm jeszcze kilka tam jest ale teraz nie pamietam .
Nie wszystkie kanaly sa nudne :) zazlezy co cie interesuje , ja najczesciej ogladam \'zik\'a -hip hop francuski r\'n\'b ,w ogole czarna muzyka .
Wiekszosc , niestety ,jest kodowana , ale nie jest to az tak problem jak ma sie hmm znajomosci :)
Temat przeniesiony do archwium.