SZUKAM KOREPETYTORA/KI

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie!!!

Poszukuję korepetytora z jez.francuskiego.....mam za sobą 60h w Instytucie Francuskim i chciałabym kontynuować naukę...
Choć jestem w stanie poświęcić dużo czase na indyw.naukę zależy mi na kims kto ma pojęcie o nauczaniu i języku :D
(do o.k. 2 lat chciałabym zdać na certyfikat...)

***Kraków, ok.20zł./60min....chociaż 1xtyg***
a może 2 osoby na 1 lekcje???

[mam kilka namiarów ale może możecie kogoś polecić(siebie?)???]

ew.e-mail: [email]
[gg]
zmienili nam harmonogram zajęć....nici z francais....sama musze jakoś przysiąść nad tematem....
cześć, przeczytałam twoje ogłoszenie, nie wiem czy ci mogę pomoc bo nie wiem skąd jesteś. ja z katowic. jakby coś, to do zobaczenia
Kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem...
witam, jestem romanistka z krakowa i udzielam korepetycji, mam jedna osobe zainteresowana mala grupa wiec prosze o kontakt. moja wizytowka
http://francuski.krak.wizytowka.pl/
no co ty,to.ja, to ty nie masz umięjętności czytania i rozumienia,joy179 udał głupiego i dał jednocześnie do zrozumienia:jeśli droga dominiko nie przeszkadza ci , że jestem z katowic...:-)
hej jestem studentka romanistyki uw i chetnie udziele korepetycji z tego jezyka tanio!!!!na terenie całej warszawy mój tel 5[tel]
>hej jestem studentka romanistyki uw i chetnie udziele korepetycji z
>tego jezyka tanio!!!!na terenie całej warszawy mój tel 5[tel]

Pomijając fakt, że Autorka założyła temat rok temu i pewnie już dawno znalazła korypetytora, napisała CZARNO NA BIAŁYM, że szuka kogoś mieszkającego w Krakowie, a Ty mieszkasz w Warszawie.
Czy naprawdę tak trudno jest uważnie przeczytać?
>znalazła korypetytora

Sorry za literówkę, miało być "korepetytora"
Temat przeniesiony do archwium.