SZUKAM PIOSENKI!niie pamietam tytułu(duet fr.-arab

Temat przeniesiony do archwium.
Salut! mam problem bedąc we francji oglądałam fr. MTV ( lipiec/sierpien) i tak bardzo spodobała mi się pewna pisenka! ale niestety tytułu nie spamietalam, wiem,co było na teledysku-tak mniej wiecej- taka paniena i taki pan ;) i oni spiewali i tak chodzili..;) konczy sie tak jaby na brzegu moza taka lapa jest z chyba arabskimi napisami ( cos a'la lampa alladyna :) ) Śpiewa tę piosenkę taki duet arbsko(facet)-farncuski(kobieta) BŁAGAM! TAK BARDZO MI SIE TA PIOSENKA PODOBA! PROSZE O POMOC!! aha! iwem jeszcze,ze ta wokalista zaczyna sie na litere"L" Lorine??cos takiego chyba...:/ błagam o pomoc w szukani tej piosenki oraz tekstu ! z góry tresssssssssssssssssssssssssssss svp !!!!
Droga Elu,masz szczescie poniewaz moja siostra slucha R'N'b a ja rapu francuskiego,tak wiec Leselie feat.Amine - Sobie ,jak chcesz moge ci ten kawalek przeslac na maila,lub jak masz DC++ cala plyte Leslie (Mes couleurs).
Przepraszam,literowka Sobie = Sobri
Leselie=Leslie
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dzieki, dzikei! oczywiscie,ze chce! a masz cała płyte?!!??! jejku jak sie ciesze!!! 1 a tekst, masz tekst ?? oj..w koncu przypomna mi sie te cudowne paryskie chwile! :******** ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd moj adres: [email] :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Tekst masz na glownej stronie Leslie , wpisz w google leslie i tyle,gdzies tam bedzie.Jak bede mial dzis czas to ci przesle cala plyte,mialem troche problemow z dyskiem i teraz musze robic porzadki.
czesc!!!!mam do ciebie prosbe!!!piszesz ze sluchasz francuskiego rapu...a mnie ktosta muza ostatniozarazil..ale nie moge jej nigdzie znalesc..jesli mozesz to przeslij mi jakies nutki na meila: [email]
bede ci bardzo wdzieczna. z gory dziekuje papa
ja tez lubie ta piosenke i jej druga tez jest spoko :)
czy znacie jeszcze jakis fajnych wykonawcow z tego kregu ? :)
RNB francuskie: oprócz Leslie polecam również Nadiya i Amel Bent. Ściągnij sobie trochę z internetu i posłuchaj ...
Bardzo dużo francuskiego rapu i hip hopu znajdziesz na edonkey 2000 (lub emule bo to w gruncie rzeczy to samo) Czasem można też spróbować na Kaazie ale tam często jakość kawałków pozostawia wiele do życzenia. edonkey ściągniesz ze strony : http://www.edonkey2000.com/. Generalnie do muzyki francuskiej edonkey jest najlepszy (mnóstwo Francuzów jest w tej sieci) polecam również stronkę www.divixovore.com - tam są linki do filmów i muzyki i programów po francusku do ściągnięcia przez edonkey.
lallalalalalalalalalaalalalalalalalalalalalalalaallalalalalalalalalallalalalalalalalalalalalalalalala
MTR czy bylbys tak uprzejmy i wyslal mi ta pioseneczke z powodu ktorej Ela zostala tak uszczesliwiona?? :DD
Moj email to [email]
Bylabymmmmmmmmm rowniez heureuse ;)
Czy ja też mogę prosić?
Temat przeniesiony do archwium.