Louise Attaque :)

Temat przeniesiony do archwium.
W sieci emule - edonkey jest kompletna(?) dyskografia (płyty + koncertówki + single --> w jednym (!) zespołów Louise Attaque i Tarmac. Właśnie słucham i mówię Wam coś pięknego :D

Plik nazywa się : Louise Attaque - Tarmac (4albums officiels+2albums lives+Inedits) Shared by Mobee.zip i ma 369.79 MB

Rozmiar pliku jest ważny bo jest jeszcze jeden plik o takiej samej nazwie który po ściągnięciu może się okazać śmieciem.

Plik już jest w sieci od dłuższego czasu ale pisze o tym bo może jeszcze nie wszyscy fani Louise Attaque o tym wiedzą...

Gorąco polecam :)

P.S.
jak ktoś nie ma jeszcze edonkey to można go ściągnąć stąd:
http://download.overnet.com/edonkey.exe
Pardon, plik ma 396.79 MB !! :)
jeśli jest to "coś tak pięknego" to może lepiej kupić płytę, niż reklamować złodziejstwo sieciowe....... widziałam chłopaków na festiwalu les mediterraneennes d'argeles sur mer i, podobnie jak wiekszość artystów, mówili, że dzięki kwitnacemu złodziejstwu maja coraz mniejsza motywację i coraz mniej pieniedzy na wydawanie nowych płyt (najnowsza ma wyjść w tym miesiącu) - też ukradniesz???????
Widzisz... nie każdy może pojechać na festiwal do Francji i słuchać chłopaków na żywo, a co do płyt oczywiscie kupiłbym gdybym miał gdzie..
W naszym kraju jakbyś nie zauważyła półki sklepowe nie uginają się pod płytami francuskich wykonawców więc niestety nie mogę kupić ich tutaj...
Nie posiadam takiej karty która umożliwiłaby mi zakup przez internet więc jestem skazany na jak to określiłaś "kradzież".
Ciekawy jestem czy gdyby ten ułamek procenta jaki stanowią polscy fani Louise Attaque kupił tą płytę to czy miałoby to zasadniczy wpływ na budżet tego zespołu....

Pisząc o tym linku miałem na myśli bardziej reklamowanie francuskiej muzyki niż złodziejstwa sieciowego...

A poza tym ciekawy jetem, czy na Twoim komputerze nie ma ani jednej nielegalnej mp3 .....
no to przepraszam za ostry ton, spowodowany nie samym faktem posiadania nielegali (kto jest bez winy.....), a bardziej reklamą emula i sposobu na dotarcie do muzy.
a Twoje problemy z dostępnością do muzyki znam aż za dobrze z autopsji, a związek z kasą zespołu i polskimi fanami jest taki, że wszystkie zespoły bardzo by chętnie wystąpiły w naszym pieknym kraju, nawet za mniejsze pieniadze niż na zachodzie, niestety kluczowym argumentem przy planowaniu tras jest liczba sprzedanych płyt w danym kraju..... a nie liczba ściągnięć ;-)))

z drugiej strony mam osobiście ambitny i misterny plan promocji muzyki francuskiej, za jakiś czas, jak już zamieszkam w paryżu i bede mogła osobiście opowiadać jak to u nas jest i to że nie ma sprzedaży płyt to wcale nie znaczy, że nie ma fanów:-)))

pozdrawiam serdecznie
Ok to ja narazie słucham sobie mp3 a jak chłopcy z Louis Attaque przyjadą do Polski to jestem pierwszy w kolejce po bilety na koncert :D

I życzę powodzenia w promocji, mam nadzieję że odniesie pozytywne rezultaty !!

Salutations !
Temat przeniesiony do archwium.