Piosenki In-Grid

Temat przeniesiony do archwium.
31-48 z 48
| następna
Już lecą:)

Miłego słuchania:)

Pozdrawiam gorąco:)
Mogę również prosic o piosenki In Grid [email]
Witam, czy ja tez moge Cie prosic o piosenki Ingrid? Moj mail; [email]
Ja też poproszę o kilka:)Z góry dziękuję!pa [email]
Już wysyłam pioseneczki :)

A dziś In-Grid była u mnie w Białymstoku :)

Pozdrawiam i wysyłam :)

Buźka :)
Dziekuje Ci bardzo za piosenki!buzka:* pa Mam nadzieje ze tez bede mogla ci sie odwdzieczyc!
uuu.. wlasnie znalazlam ta stronke;] jest swietna;] a przy okazji, czy ja takze moglaby we freancuskim wykonaniu, bylabym bardzo wdzieczna;) Z góry dziekuje i pozdrawiam;**

- [email]
* poprawka, bo cos ucielo
uuu.. wlasnie znalazlam ta stronke;] jest swietna;] a przy okazji, czy ja takze moglaby dostać piosenki In-Grid? a moze masz jakies piosenki we freancuskim wykonaniu, bylabym bardzo wdzieczna;) Z góry dziekuje i pozdrawiam;**

- [email]
Wysyłam i pozdrawiam :)
Janeta masz może jeszcze jakieś piosenki po francusku oprócz Celine Dion i Amel Bent?Chodzi mi i takie mniej znane.Z góry dziękuję!pa
Dziekuje baaaardzo dziewczyny za piosenki ;)) buziaaaki ;**
Proszę bardzo!Jak byś jeszcze coś chciała to daj znać!Pozdrawiam:)
Tzn. jezeli macie jeszcze jakies piosenki we francuskim wykonianiu, bez znaczenia czyje, czy celine dion, czy kogos innego, to ja z mila checia sie załapie na nie ;)) z gory wielkie dzieki;*
Wysyłam wam dziewczynki inną muzykę francuską...

Pozdrawiam gorąco...

Kto jeszcze chce piosenki IN-GRID??

Buziaki:*

JANETA:)
Wielkie dzięki Janeta!Naprawde nie spodziewałam się takiego zaangażowania!Buzka pa:*
Dziekuje baaaaaaaardzo...;** mozesz podac mi swoj nr gg?
Mnie też podaj to może się czymś wymienimy albo chociaż ja ci się odwdzięczę!Jak coś to napisz emaila!papa:*
Hejka :)

[gg]

Buziaki :*
Temat przeniesiony do archwium.
31-48 z 48
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa