www.francuski.xt.pl

Temat przeniesiony do archwium.
Na tej stronie mozna znaleźć sporo ciekawych rzeczy.
www.francuski.xt.pl
Zgadzam sie sątam tez teksty piosenek
Hej!
Sorki, ale na tej twojej stronce nie działają dialogi, gramatyka i tekst piosenek!
A poza tym jast dużo błędów i słowa są niezrozumiałe!
Jak się reklamujesz to zrób coś porządnie!
Pozdrawiam!
a u mnie dzialaja, ale dialogi to sa takie same slowo w slowo jak tutaj ;))
wiec zastanawiajace jest kto od kogo lub skad "spisywal"
bledy owszem sa, no po prostu amatorszczyzna, ale autor strony sam przyznaje, ze jest tylko uczniem ;))
Grrr, okropna jest ta strona... Wybrakowania w uzywaniu poprawnej polszczyzny i w ogole masa bledow... I passé composé nie pisze sie "passe composse" !!!!!!!!!!!!!!
Eh.... Z E N A D A ...
Crepique:

Używanie słów obraźliwych nie jest tu na miejscu. Super, że pokusiłaś się o merytoryczną ocenę strony, ale sugerowałabym odrobinę więcej... kultury. KONSTRUKTYWNA krytyka na pewno zawsze będzie mile widziana!


Do autora strony:

Widać, że napracowałeś się nad tą stroną. Jednak proponuję nadal ją rozwijać i udoskonalać, a może kiedyś stanie się ona naprawdę pomocnym źródłem wiedzy dla wszystkich uczących się języka francuskiego ;)

Moje uwagi:

Przede wszystkim trzeba poprawić kodowanie znaków! Tekst na Twojej stronie musi być czytelny. Niedopuszczalne jest, aby na stronie pojawiały się jakieś dziwne krzaczki w środku niektórych wyrazów zamiast takich literek jak ś, ą, ź czy ê.
Proponuję poczytać (swoją drogą, ciekawy kurs - polecam):
http://kurshtml.boo.pl/html/zielony.html#polskie_znaki
http://kurshtml.boo.pl/html/jezyki.html

Brakuje definicji typu dokumentu (znacznik < ! D O C T Y P E >)

Strona wyświetla się różnie w zależności od rozdzielczości ekranu użytkownika (przy rozdzielczości 800x600 pikseli pojawia się na stronie suwak, który zasłania efektowne przejście z tła menu na tło głównego okna) oraz w zależności od ustawień poszczególnych użytkowników (Janeta napisała np., że niepoprawnie wyświetla się u niej menu główne! A dobry programista nie może do czegoś takiego dopuścić! Strona internetowa powinna być dostępna dla wszystkich, zarówno dla tych, którzy mają włączoną obsługę JavaScript, jak i dla tych, którzy mają ją wyłączoną...)

Co do samej zawartości strony...
Wszelkie teksty zamieszczone zarówno na Twojej jak i na innych stronach podlegają prawom autorskim (zresztą, nie tylko teksty... grafika też) i nie można ich kopiować bez pisemnej zgody ich autora!

Czasem lepiej przedstawić mniej wiadomości, a za to bardziej szczegółowo niż powklejać po trochu o wszystkim, ale bez ładu i składu ;) Pamiętaj, że o popularności strony decyduje nie tylko samo wykonanie strony, ale również (a może nawet przede wszystkim) jej treść.

I na koniec... Brakuje bardzo ważnej rzeczy! Jakiegoś adresu kontaktowego z Tobą! Po co? Ano na przykład po to, żeby inni mogli zgłaszać do Ciebie swoje uwagi, jeśli im coś nie działa lub aby mogli Ci coś zasugerować (co można dodać, poprawić...). Jeśli miałbyś szczęście, to może nawet mógłbyś zyskać jakiegoś pomocnika... chociażby do pisania artykułów, omówień poszczególnych części gramatyki.

Bonne chance! :)
Ja również uważam, że nie należy tylko krytykować! Należy docenić trud jaki, ktoś włożył w napisanie tej strony ;-)
Prawdą jest, że wymaga kilku udoskonaleń, ale i tak brawo za pomysł !! :)
PzDr
lipa straszna.mnóstwo błędów.rozumiem,że ktoś włożył w to wysiłek,ale po co się brać za cos na czym się nie zna.zwłaszcza jeśli pomyśleć,że ktoś z tej strony korzysta i uczy się z błędami.
Bardzo sie bulwersujecie, tymczasem chlopak sam napisal, ze stronka powstala przypadkiem, na potrzeby szkolne czyli na ocene ;)) a wy zaraz dorabiacie do niej jakas wielka filozofie : po co sie brac za cos na czym sie nie zna..." Ta stronka jest jak zeszyt ucznia po prostu i wedlug mnie nie ma sie nad czym rozwodzic a specyfika netu jest to, ze jest to przestrzen dostepna dla wszystkich i kazdy moze tutaj opublikowac co mu sie zywnie podoba.
pewnie.tylko mi żal tych nieświadomych, którzy będą korzystać z wiadomości na tej stronie.
A czego takiego strasznego mogą się z tej strony nauczyć? :>
właściwie to wszystkiego
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Inne