stare przeboje francuskie

Temat przeniesiony do archwium.
31-53 z 53
| następna
joe dassin - et si tu n'existais pas... cudowna... (jak dla mnie ;))
mam prosbę mogłabys wysłac te piosenki równiez mi..byłabym bardzo wdzięczna mój [email] (tam w srodku jest podkreślnik) z góry dziękuję...:)pozdro
Tak masz racje, ta piosenka to juz zawsze będzie "klasyka" czyli coś co było, jest i będzie "the best" ! Jak jej słucham to zawsze na mnie "działa"...

Pozdrawiam
Oleszka
proszę cię bardzo weź mi prześlij albo niech lktos wogóle mi prześle te piosenki audio z lat 60,70 itp bardzo proszę odwdzięcze się proszę o przesłanie ponieważ szukam jednego kawałaka z tamtych lat proszę bardzo pomocy!! :(:(:(:(::(:(
proszę o prześłanie francuskich piosenek starych na meila: [email] prosze bardzo o te z lat 60,70.... dziękuje :)
czy znacie piosenke francuską w której w słowach powtarza sie słowo "malaco"lub malako" nie wiem czy dobrze napisałem bo to tak ze słuchu
do klasyki nalezy tez zaliczyc Jacques Brel,George Brassene, Claudie Francois, Sylvie Vartan, J. Holliday i oczywiści niesmiertelny Aznavour

mozna by ich było wymieniac bez końca, ale ile można?
Akaina mozesz mi podac tytuł piosenki nr.8
Ta piosenka ma tytuł "La musica" a śpiewa ją Patrick Juvet:D Mi osobiście bardzo sie podoba!!
Jezeli chodzi o stare piosenki francuskie, to jakos pasuje mi tu Charles Trenet;)
Spiewal jeszcze przed wojna, wiec raczej podpada pod kategorie "stare piosenki";d
Jak chcesz, to daj maila, podesle Ci kikla jego piosenek
merci beacoup
jeśli komuś chce się jeszcze wysyłać to ja poprosze jakies pioseneczki w wykonaniu damskim :) będe bardzo dźwięczna :)
[email]
BARDZO BYM CHCIAłA STARE PIESENKI FRANCUSKIE. CZY JEST MOżLIWOść ZE MI JE WYSLESZ NA MAILA. SERDECZNE DZIęKI :):):) [email]
Witam ...

Ja mam prośbę: mianowicie poszukuję piosenki, oczywiscie francuskiej,pochodzi ona raczej ze starszych lat, a znam jedynie kilku słów po polsku tej piosenki - "NIe ma dnia zeby cie nie było w mej pamieci, marzeniach, w moich snach, czemu tak niepojeta siła ... " tyle pamietam, to było jakies tłumaczenia tej piosenki nie wiem czy dosłowne czy słowa napisali inne a melodie dali tą frnacuską- jesli mozecie pomozcie mi. Mój e-mail to [email] . Dzieki .Pozdrawiam!
Ja mam prośbę: mianowicie poszukuję piosenki, oczywiscie francuskiej,pochodzi ona raczej ze starszych lat, a znam jedynie kilku słów po polsku tej piosenki - "NIe ma dnia zeby cie nie było w mej pamieci, marzeniach, w moich snach, czemu tak niepojeta siła ... " tyle pamietam, to było jakies tłumaczenia tej piosenki nie wiem czy dosłowne czy słowa napisali inne a melodie dali tą frnacuską - pomoz ;) dzieki
Hej mam wielka prośbę....mógłby ktos mi przesłac tekst piosenki francuskiej "Voyage Voyage" ale fonetycznie.....plisss to ważne... [email] z góry dzięx ....merci...;) :*
Czy jest jakaś szansa na zdobycie tych piosenek? bo niestety te linki wygasły :(
Może na maila [email] ?
fajne stare przeboje są w szafie grającej tutaj - http://www.retrome.pl/stareprzeboje
Prośba.. czy możesz jeszcze raz udostępnić wszystko co masz ze starej piosenki francuskiej? Może byc rapidshare, wszystko jedno.. Będę ogromnie wdzięczny. Pozdrawiam
http://madzia75.wrzuta.pl/audio/8XxKun3GQE1/malaco
Ja z kolei polecam piosenki Charlesa Azanvoura. Bardzo leciwe ale klimatyczne :)
mysle, ze chodzi o piosenke MONACO a nie malaco...LOL:):P
MONACO 28 Degrees a l'ombre
ja tez bardzo bym prosiła o te piosenki:) moj email [email] z góry dziękuje:)
Temat przeniesiony do archwium.
31-53 z 53
| następna

« 

Kultura i obyczaje

 »

Ici on parle français