Allez les bleues!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Francja mistrzem!!! Henry jest boski... 1:0 z brazylią:) narazie, czekam na więcej
FRANCJA-BRAZYLIA 1:0 !!!!!!!
to już fakt...
świetujemy! piekny mecz w wykonaniu Francji, a szczerze mowiac balam sie o nich po fazie grupowej... niech sie dalej rozkrecaja w takim tempie to bez problemu zdobeda druga gwiazdke na koszulkach;))))
FRANCJA MISTRZEM!!!!!!!!!!!
nikt nie będzie lepszy...
hmmmmm..... allez les BLEUES....wynika ze druzyna francuska to kobiety......
l'equipe du bois de boulogne :)
Hmmm... dzisiejszy mecz dopiero pokaze kto w finale:) Mam nadzieje ze Francja-Wlochy?
ale wtegy nie będę mogła się zdecydoać co wolę: boskiego Henrego czy Tottiego? dziewczęta to mają problem narazie jestem za Henrym:)
racja! Wlosi sa straaaszniee przystojni!! chyba najprzystojniejsci pilkarze na tym munidalu!! Ale sercem jestem za Francja!! ALLEZ LES BLEUS!!!
Alors, la France a gagné...:):):)
Eh oui:):) Comme j'esperais... France-Italie:)!
Alors là, je crois qu'il me faudra me maquiller un petit peu en trois couleurs:) Le grand finale-rdv place principale à Albi (où il y a tous mes amis) dimanche prochain, les drapeaux français dans les mains-obligatoires:)

bisous à tous!
allez les bleues - co to dosłownie znaczy? ;) nie śmiejcie się, nie bijcie nigdy nie uczyłam się francuskiego...... ;p
Dosłownie-dalej niebiescy.
Do boju niebiescy.
Alle to od aller-iść
to straszne!!!! Francja powinna wygrać!!!! byli zgecydowanie lepsi!!! nie komentuję zachowania ZIZOU bo całym sercem byłam i jestem za niebieskimi.. i za nim też...
dla mnie piłkarze prowokujący grą (obejmowanie zidane'a lub jak kto woli niewidoczny faul) oraz atakiem słownym nie zasługują w pełni na puchar. to co zrobił zidane jest niedopuszczalne, ale bez poważnego powodu by tego nie zrobił. W sumie atak słowny to też atak, tyle że na babski sposób. nie na tym powinna polegać piłka.

Jeśli materazzi obraził francuza jakimś rasistowskim komentarzem, nic dziwnego, że oberwał, jestem w sumie za. wiadomo, jaki z niego piłkarz, nawet włosi go wygwizdują.
Ja też popieram was!!!!!!!!!!!!włosi nie powinni wogóle wygrac, byli słabsi!!!przecież w drugiej połowie i dogrywce nic nie robili, tylko Francuzom zdarzały sie sytuacje podbramkowe!!!bardzo sie zdenerwowałam:/ a ten włoch dogadujący Zizou jest beszczelny, specjalnie go sprowokował,zeby sobie zszedł z boiska!!!!!!!dla mnie i tak wygrała Francja,a do Włochów sie zraziłam(sama teraz cos bym im zrobiła:P)!!!!!gra to jest gra,a nie przezywania!!!Zizou i tak jest mistrzem!!!!!!!!:*
całkowicie sie z Tobą zgadzam. Nie che tłumaczyc zachowania Zizou ale bez konkretnego powodu by tego nie zrobił!Materazzi go sprowokował!

Włosi całą druga połowe i w dogrywce nie pokazali nic specjalnego, obawiałam sie ze w karnych "UDA IM SIE" ( bo inaczej nie mozna tego nazwać) i ze jedna bramka przekreśli piękną grę Francuzów.

Dla mnie i tak "Niebiescy" bedą Zwycięscami...
ja jestem, byłam i będę za Francją.. to im się należało... Zizou i tak był świetny, nadal jest dla mnie kimś... bo całe moje serce jest z "Niebieskimi", jeśli mam mieć do kogoś żal to do Bartheza nie spodziewałam się tego po nim... ZIZOU jest wielki.. a ten Włoch- szkoda na niego słów, to jego zachowanie było nie fair i w zupełności oddaje system walki Włochów na stadionie.. to było beznadziejne..
Troche was nie rozumiem. Mimo wszystko usprawiedliwiacie zachowanie Zidane tym, ze zostal sprowokowany... Ja tez uwazam, ze prowakacja Wlocha byla obrzydliwa i nie na miejscu, ale wielki sportowiec, z KLASA, za ktorego uchodzi Zidane nie powinien odpowiadac w ten sposob, powinien umiec zachowac zimna krew, szczegolnie w meczu takiej rangi i bedac kapitanem druzyny! Gdyby wszyscy reagowali w taki sposob na zaczepki i prowokacje jak Zidane, to zamiast pilki noznej mielibysmy zapasy na boisku... Wyobrazcie sobie teraz odwrotna sytuacje, to kapitan Wlochow uderza ktoregos z graczy francuskich glowa. Zapewne na tym forum nie pozostawionoby na nim suchej nitki ;). Pozdrawiam!
fakt, nie powinien tak reagować. ale był już bardzo wyczerpany, a kto wie, co takiego usłyszał. musiało być mocne, skoro efekt jest jaki jest.
z resztą włosi słyną z prowokacji i teatralnych fauli.

nie mam ochcoty nie pozostawiania na nikim suchej nitki, tym bardziej w stylu włoskim :)
aha - nurtujące mnie pytanie - czy silny piłkarz uderzony w klatkę głową od razu zwaliłby się na ziemię? zidane mały nie jest, ale i włoch też nie ułomek :) jakby mieli tak wrażliwe klatki, to każde przyjęcie "na klatę" szybszej piłi musiałoby kończyć się interwencją lekarza.

http://mundial.wp.pl/kat,26695,wid,8387073,wiadomosc.html?rfbawp=1152537913.953

:)
Le joueur italien a traité Zidane de terroriste, en référence à ses origines algériennes et à sa religion supposée : l'Islam!Le geste de Zidane est inadmissible pour un sportif, mais l'insulte du joueur italien est à faire vomir.
on devrait leur retirer la coupe. NON au racisme et aux joueurs racistes.
je suis d`accord!!!!
Z tego wszystkiego powiem tylko ze Zidane jest znerwicowany i dobrze ze juz odchodzi, bo lepiej zeby sobie juz odpoczal od stresow. Kapitanowi na boisku (ani zadnemu innemu graczowi) nie przystoja takie "gesty", Zidane narobil wstydu wszystkim niebieskim. Na boisku trzeba zagryzc zeby i grac z honorem, a "rozliczac sie miedzy soba" to ewentualnie po meczu. MISTRZOSTWA SWIATA????? FINAL!!! I takie zachowanie???!!! Wstyd ZIZU WSTYD. Zawiodlam sie totalnie na tym "nie tym samym co kiedys, wesolym i grzecznym chlopaku". Ogladalam mecz na dosc sporym placu, i wszyscy tam (tysiace ludzi) wygwizdali Zidana za takie zachowanie, a mi tez sie ta "akcja" nie podobala wcale.

Wlosi grali beznadziejnie, szkoda ze wygrali, bo rzeczywiscie do finalu doszli przez oszukanstwo i swoje symulacje! Ze ledwo ktos obok przebiegnie, to Wlosi juz leza "zabici" na boisku, az mi sie rzygac chce od tej ich "honorowej" gry.
Takie jest moje zdanie.
Final byl beznadziejny, rzadko sie spotyka juz teraz prawdziwych graczy z zamilowania, takich jak np Ribery. W dzisiejszych czasach gracze sa milionerami, graja chyba tylko dla slawy i pieniedzy, oszukuja, symuluja i w dodatku sie trzepia nawzajem... Szkoda na to patrzec.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa