strona www

Temat przeniesiony do archwium.
mozecie podac mi link do jakies francuskiej strony (typu nasz onet, wp itd.), gdzie mogę zalozyc sobie konto e-mail? dzieki wielkie za pomoc :)
Njlepiej na www.yahoo.fr
a zna ktoś jakieś inne? Bo na yahoo trudno o jakiś normalny nick... wszystko zajęte :)
sprobuj voila.fr
A tak naprawde po co Ci francuska strona do poczty?
francuska technologia nie należy do najlepszych {przykład polska Telekomuna , kt jest w łapach francuskich} wg mnie najlepsza poczta obecnie to gmail.com jest prawie we wszytkich językach, oczywiście we francuskim też, ma dużo swietnych rozwiązań nie spotykanych w inncy pocztach,, jest połączona z googl.
Trzeba do niej zaproszenie, ale mogę Ci je podesłać.
ty masz jakieś dziwne nastawienie do Francji i Francuzów, sądząc po Twoich wypowiedziach na forum.
to ja bym prosila o zaproszenie- [email] :) dzieki wielkie ;]
Ja tez nie rozumiem takiego nastawienia. To prawda mozna im duzo zazucic .Ale sa dziedziny nauki i kultury ktorych mozna od nich sie czegos nauczyc
Zgadzam się. A co do zarzutu przeciwko telekomunikacji to myślę, że nie jest z nią tak źle odkąd przejęli ją Francuzi. A sieci ORANGE nic nie pobije:D
Z tego co mi wiadomo to francuzi używają też hotmail'a w wersji francuskiej. Tyle tylko, że maile i tak są międzynarodowe, więc nie wiem czy warto mieć akurat francuski (a język programu pocztowego możesz sobie ustawić niezależnie od konta pocztowego)
na hotmaila nie docierają mejle od osób prywatnych z Polski.. a reszta idzie do spamu :) Testowane. Ale z naszym rodzimym tlenem jest tak samo
No tak... Od tych których nie mamy w książce:D
A z innego kraju z hotmail'a do Polski docierają?? Czy to nie dziala tez w ta strone...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia językowe