Help! potrzebuje napisów do Le Roi Soleil

Temat przeniesiony do archwium.
Sciagnelam musical Le Roi Soleil :) Wprawdze ucze sie francuskiego ale dobiero kilka miesiący może ktos ma te napise :) pilasc plis !!!!
ja tez mam ten miusical i to od niedawna.. ja niestety jak narazie w ogole nie ucze sie j.francuskiego ale mam zamiar sie zapisac.. :)) a napisow raczej nie ma do tego miusicalu niestety :((
:( szkoda to tylko po filmie sie bende domyslac o9 co im chodzilo
Są napisys;) jak ktos chce to dajcie znac;p;p
Bardzo bym chciala napisy do tego musicalu moj kontkat [email]
hej moja koleżanka ostatnio zrobiła napisy do tego musiacalu.jesli ktoś chce to sa na moim chomiku w folderze tlumaczenia.pozdrawiam. oto link:
http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=regina_delle_farfalle
merci :)
regina_delle_farfalle: mam dokladnie te same;)
słuchajcie ale to jest w jednym pliku ;) czyli w necie gdzies jest ten musical też w jednym plikubo ja mam go zozbitego na II Akty ?: >
a ma ktos z was moze napisy podzielone na 2 akty..? bo ja mam miucical na 2 akty podzielone i nie moge tych napisow odtworzyc w 2 akcie.. ;((
jeżeli chcesz to mozesz sie pobawić i rozdzielis soebie to na 2 akty ;) hehe a ja poszlam na łatwizne i sciągnelam soebie w jednym pliku wiesz że dwa akry sa jako jeden film i napisy pasuja ;D ;)
jezeli ktos cghce to jestem w posiadaniun napisow oddzielnie do 2 aktow.. ;PP pomeczylam sie troszke i je rozdzielilam .. ;)) wiec jak cos prose pisac na moj e-mail [email]
Mam pytanko...
Mam musiscal Le Roi Soelil i sie zastanawiam czy cos z moi musiscalem cos jest nie tak bo mam zdjecia z musicalu w ktorym jest piosenka Personne n'est personne a w tym ktory ja mam nie ma i nie wiem czy tylko w tym moim ;p;p
wiem glupie pytanie ale chcialabym zobaczyc te piosenke jak spierwaja na youtubie szukalam ale nei znalazlam....:(
Sprawdziłam i też nie mam tej piosenki.Podejrzewam, że skrócili musical do wydania dvd. Niektórzy jednak mają LRS w dwóch częściach - może tam jej nie wycięli?
Ciekawe to;p
A ja bym tak bardzo chciala zobaczyc te pisoenke:)
ale cos skoro nie ma to nie poszukam jeszcze w necie moze gdziesik bedzie;p:):)
aniaklb może mamy to samo zródło;)
ja mam miusical w dwoch czesciach.. ;PP i nie mam tez tej piosenki.. a szkoda jezeli to prawda ze skrocili miusical..
widze ze wiele osob jest w posiadaniu tego musicalu,tez bardzo chcialabym go zobaczyc w koncu w calosci a nie tylko kawalki na youtube :/ dlatego bardzo prosze mozecie mi powiedziec z jakiego programu korzystaliscie sciagajac ten musical?? bo ja szukam szukam i nie moge znalesc jak cos to tylko wybrane utwory:/ a nigdzie nie ma calosci :( baaaaaaardz prosze pomocie mi !!!!
Ja ściągnełam z Aresa. Powinno się ściągnąć bez problemu. :)
ja mam napisy podzielone na 2 akty jezeli ktos by chcial prosze pisac na moj e-mail [email]
Przez Aresa, ewentualnie sciągnij plik torrent(www.torrentz.com). Potem go otwórz(ściągnij) przez ABC bądź Operę.
Ja bardzo proszę o te napisy:) mój e-mail: [email]
Hej:) a gdzie w sieci mozna znalezc musical??
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa