musicale francuskie

Temat przeniesiony do archwium.
Czy znacie może jeszcze jakieś musicale francuskie oprócz Notre-Dame de Paris? jeśli tak, to bardzo proszę o podanie tutułów. merci d'avance!
Romeo et Juliette (obie wersje)
Le roi soleil
Les 10 commandements
Starmania
Le Petit Prince...
Don Juan

Ale tego cała masa jest :)
Witam! Wiecie może gdzie można zdobyć musical Notre Dame de Paris na DVD lub na innym nośniku? Ja mam tylko muzykę z tego musicalu, a chciałbym zobaczyć całość. Za wszelkie informacje na ten temat z góry dzięki. Pozdrawiam.
Rimbaud
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=223185386&Mytoken=55154976-2978-4D08-BE054EEA9628204B52767
Cześć. Wprawdzie temat dosyć stary, ale temat podobny więc stwierdziłam, że odświeżę:) Być może znajdzie się tutaj ktoś tak zakręcony na "Starmanię" jak ja... zakochałam się w tym musicalu od pierwszych dźwięków, a np. "SOS..." o już po prostu niebo. Ciągle szukam nowych wersji tych piosenek. No i właśnie. Liczę na pomoc. Szukam video Starmania Mogador z 1994 r. Wiem, że to nigdy nie zostało wydane, ale wiem też, że niby można znaleźć w sieci jakieś amatorskie nagranie... ale ryję w tym internecie, ryję i nic. Bardzo mi zależy, jakby ktoś miał, proszę odezwijcie się...

Pozdrawiam
Les demoiselles de Rochefort (Deneuve / Dorleac) - stare ale jare...
Czy pamiętacie może jaki jest tytuł najbardziej znanego musicalu we Francji, bądź może raczej tego który zdobył najwięcej francuskich nagród? Jego akcja rozgrywa się w Paryżu, a ja nie mogę sobie przypomnieć tytułu, chociaż uznałem go za jeden z najlepszych jakie oglądałem ;)
Proszę o pomoc.
Napisz coś więcej o tym filmie. Stary? Nowy? kolorowy? Coś charakterystycznego - może w fabule albo w bohaterach?
Mnie do głowy przychodzą dwa filmy/musiacle, ale z lat 30-tych, więc nie wiem czy akurat o takie 'starocie' Ci chodzi: "Pod dachami Paryża" i "Milion". Oba wyreżyserował René Clair :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Życie, praca, nauka