Czy znacie ta piosenke

Temat przeniesiony do archwium.
Piosenka o ktora pytam jest chyba dosc znana. Na pewno ma juz pare lat (nie wiem jednak ile), czasami puszczaja ja w radiu i nie znam jej tytulu wiec prosze Was o jakakolwiek pomoc w tej sprawie, nawet wasze najmniejsze podejrzenia beda cenne.

W tle slychac takie jakby flety(mi osobiscie kojarzy sie to troche z Afryka) w zasadzie rzadko slychac spiew, tylko co jakis czas kobieta mowi takim powolnym szeptem, wiem, ze na koncu czesto jest "mła"(heh ale podpowiedz, ale niestety nie znam francuskiego). Cala piosenka jest taka bardzo powolna no i, co podoba mi sie najbardziej, niesamowicie zmyslowa:D BEDE WDZIECZNY ZA WSZELKA POMOC :-)
wiesz moze nie ma tam czesto "mła" na koncu ale to wlasnie w tej piosence nie ma za duzo tekstu i kobieta szepcze:) aha i jest powolna i zmyslowa

bardzo mozliwe ze to nie to ale sprobuj: Jane Birkin i Serge Gainsbourg - Je T'aime... Moi Non Plus
nie, to nie ta piosenka(swoja drogą tez bardzo fajna:D), tam jest tylko kobieta(w tej piosence, ktorej poszukuje)
chyba chodzi o piosenke Enigmy "Sadeness"
Wielkie dzieki za pomoc, owszem TO WLASNIE TA PIOSENKA, a wiec jednak byl jakis chorek:D Polecam wszystkim, ma w sobie duzo mistyki no i zmyslowosci:-)
hej Psikus, cieszę się że znalazłeś swoją piosenkę. może ze swoim pytaniem podczepie się do Twojego posta. szukam piosenki, która była wielokrotnie interpretowana, w polsce słyszałam ją nawet w wykonaniu małgorzaty kożuhcowskiej na jakimś benefisie w tvp2, w samym oryginale myślę, że jest francuska. Nie znalazłam jej po słowach w google.

Tytuł leci : shabadabada shabadabada, coś tam coś tam, x 2

Słyszałam ją dawno temu i nie pamiętam słów, ale jest bardzo nastrojowa i wpada w duszę.
Nie jest to piosenka ani dalidy, ani OV7....

POzdro dla melomanów!!!
Może to piosenka z filmu Kobieta i mężczyzna?
dzięki za odp. w domu przesłucham soundtrack do filmu ;)
voila!!

to ta melodia ;)
wielkie dzięki!!
;)
a mi się ubzdurało jakieś sha ba da ba da ;P
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia