Sous-titres originels?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, mam niewielką prośbę o pomoc. Bardzo zależy mi na oryginalnych, francuskich napisach do filmu "Amelia", ale za diabła nigdzie w internecie nie mogę ich znaleźć... Może źle szukam... a może ich nie ma... ^^
Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś podał mi namiary na takowe.
Salut a tous!
cos znalazłam :
http://www.allsubs.org/sous-titres/chercher-sous-titres/amelia+cd+2+1/
Nie no, tam same napisy polskie i jedne serbskie...
w sklepie byla amelia z polskimi napisami z jakas gazeta, 6 zl:)
Ciężko będzie Ci znaleźć FRANCUSKIE (nie polskie, nawet z gazety) napisy do francuskiego filmu, ponieważ generalnie nie ma potrzeby tworzenia takich napisów - znający francuski obejrzą film bez napisów, nie znający - z napisami.
Można jedynie łudzić się, że ktoś ma oryginalny sprzedażowy egzemplarz (nie z gazety) z Francji, jedynie tam mogły znaleźć się napisy. Potem "wystarczy" te napisy wydobyć z płyty.
znalazłam napisy fr do amelii, jest wersja 1cd i 2cd może będą pasowały http://misterk44.free.fr/subs.html wpisz tam: Le Fabuleux Destin D' Amélie Poulain
Przy okazji dodam, ze we francuskiej tv prawie wszystkie filmy sa z napisami dla nieslyszacych. Mozna je znalezc na telegazecie.
a czy da się je ściągnąć?
jeśli nie, to co to za okazja.
ciekawe, że jednak robią fancuskie suby do francuskich filmów....
czyżby martwili się losem tych, którzy sobie bez nich nie radzą? nadal trudno mi w to uwierzyć
Obawiam sie ze nie mozna sciagnac.
A okazja taka...ze latwiej zrozumiec;-)
Pzdr;-)
Witaj Brukselko.

Pozwól, że spytam jeszcze Cię o ten teletekst dla niesłyszących we francuskiej telewizji. Ostatnio zakupiłem dla siebie komplet kanałów France 2, 3, 4, 5, o. Jednak w kanałach tych telegazeta jest niekatywna, zwyczajnie się nie wyświetla. Czy wynika to z tego, że telewizja francuska nie prowadzi już usługi telegazety, czy po prostu jest z moją satelitą/tlewizorem jest coś nie tak.

Zauważyłem także, że kanał TV5 Monde, choć owszem teletekst prowadzi, ale nie ma już w nim "sous-titres" do filmów.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Ici on parle français

 »

Pomoc językowa