Francuzi szukaja wspolokatorow w Wa-wie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich,

pisze do Was w imieniu trzech fajnych Francuzow,
ktorzy we wrzesniu przyjezdzaja na rok(studia) do naszej urokliwej stolicy.
Coby czerpac pelna geba i nauczyc sie troche jezyka, bardzo by chcieli zamieszkac z rownie fajnymi Polakami. Jesli ktos z Was jest zainteresowany, piszcie, mysle, ze to moze byc naprawde swietne doswiadczenie dla obu stron,

Pozdrawiam
Witam a czy twoi znajomi Francuzi nie znają jakiś Francuzów w Pryżu lub okolicach któzy chcieli by wynająć mieszkanie z dwójką Polaków?Z góry ogrmomne dzięki, ja ze swojej strony mogę zaproponować kawalerkę do wynajęcia jśli chcieli by mieszkać sami:)dzięki
Czesc na te chwile nie moge Ci nic napisac konkretnego, gdyz chlopaki sa z Toulouse, ale dowiem sie, rozpuszcze wici tez pomiedzy Alzakami, mam tam troche znajomych i zobaczymy. Moze ktos kogos zna. Na pewno w przeciagu przyszlego tygodnia dam znac. Ale zamiesc tez ogloszenie, na forum jest wielu Polakow, co mieszkaja w Paryzu, oni na pewno maja jakis znajomych,
dobranocki
dzięki:)
Czesc, to na razie bez zadnych wiesci.
Rozpuscilam wici miedzy Francuzami, ktorych znam, powiedzieli, ze popytaja.
Ci, ktorzy maja znajomych w Paryzu ale czy zapytaja i czy cos bedzie nie mam pojecia? Zrobilam tyle ile moglam.
Pozdrawiam serdecznie zyczac milego czasu w Paryzu:)
No dzięki a za życzenie nie dziękuję;)pozdrawiam
no jaki przekorny chlopak:)
Mogę popytać wśród znajomych. Sam studiuję w Wawie na WAT . A może do akademika niech sprubują uderzyć . Będą mieli miłe wspomnienia . A gdzie dokładnie chcą mieszkać (studiować) . Wrazie czego mogę pomagać .
Ja mysle, ze w ostatecznosci to oni uderza do akademika, tylko nie wiem, czy juz za pozno nie jest? Bo oni z tzw. reka w nocniku sie obudzili. A pewnie tak bardzo uparli sie na wspollokatorstwo, bo to bardzo modne we Francji. Tutaj w akademiku mieszkasz sam w 9 metrach kwadratowych, a jak trafisz jeszcze na nieciekawe pietro, to giniesz. Co do szkoly, to mam tylko wiesci telefoniczne, bo oni sa w Toulouse, powiedzieli, ze to szkola inzynierska, mi to brzmi na Polibude. Ale namieszali mi, jak powiedzieli, ze na obrzezach, wiec moze SGH, sama nie wiem?
Za wszelkie info z gory dziekuje. I pozdrawiam chlopaka z VAT-u.
chcialam skrobnac Wat-u:)
chciałam zapytać czy udało się coś znaleźć czy pomoc jest nadal potrzebna?
czesc mam pytanie czy ci francuzi nadal szukaja wspollokatora polskeigo ,, moze wspollokatorki :):)):): pozdro :):)
Przepraszam, ze odpowiadam tak pozno ale ja prawie tu nie zagladam. Zwlaszcza, ze przez dlugi czas nie bylo odzewu, przestalam sprawdzac. Tak, chlopaki juz sie zainstalowali w stolicy. Bardzo wszystkich pozdrawiam i dziekuje za okazane checi, jak i pomoc:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Ici on parle français

 »

Inne