Wymiana.

Temat przeniesiony do archwium.
W październiku jadę na tydzień do Francji, na wymianę. Możecie mi poradzić ile powinnam zabrać ze sobą pieniędzy na swoje drobne wydatki? Nie wiem jak mają się ceny we Francji do tych naszych...
to zalezy gdzie dokładnie jedziesz, bo jak wiadomo duże miasta to i większe ceny. jeśli chodzi o żywność są ceny trochę droższe. myslę że 100 euro ci wystarczy :) a tak wogole to jak się załatwia takie wyjazdy na wymianę jesli można spytać?
Dziękuję! Jadę do Troyes i na jeden lub dwa dni do Paryża.
Co do wymiany, to organizuje ją moja szkoła. Nie wiem dokładnie od czego się to wszystko zaczęło, ale chyba chodziło o to, że jakaś nauczycielka z tamtej szkoły to znajoma mojego nauczyciela od francuskiego. W ramach współpracy i zacieśniania kontaktów organizowane są wyjazdy :)
smialo 30 E ci wystarczy na wode jakies ciastko po drodze jakbys miala ochote .A pozniej to zalezy czy chcesz wysylac pocztowki i kupowac jakies pamiatki .Wymiana polega na tym ze jesz posilki u osoby gdzie bedzisz zaproszona i tam spisz tak ze nie widze duzych wydatkow .Jednym slowem pozniej bedzie trzeba sie odwdzieczyc zapraszjac te osoby z francji do siebie .
Trzydzieści euro brzmi lepiej niż sto, tym bardziej, że teraz muszę ostro oszczędzać :) Czy powinnam zabrać ze sobą jakieś prezenty dla rodziny u której będę mieszkać?

« 

Studia językowe

 »

Egzaminy