Pracownik budowlany z doświadczeniem szuka pracy w okolicach Dijon!

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam pracy w okolicach Dijon!
Mam 24 lata ukończyłem Technikum Budowlane, kursy nowoczesnego cięcia plazmą oraz spawania metoda TIG. W zawodzie pracuje od 15 roku życia wtedy zacząłem pracować po szkole w dorywczych pracach budowlanych w Polsce. Natomiast po ukończeniu szkoły za granicą aż do tej pory (Francja, Niemcy, Czechy). Na budownictwie znam się bardzo dobrze (szpachlowanie , układanie płytek, prace wykończeniowe, malowanie, elektryka, hydraulika, prace dekarskie) i wszelkiego innego rodzaju prace budowlane. Znam się również na mechanice (bez problemu radzę sobie w naprawach sprzętu codziennego użytku jak i bardziej skomplikowanej mechanice samochodowej), pracach ogrodniczych oraz pracach remontowych. Chętnie podejme się pracy jako tzw.housemeister lub pracownik budowlany. Jestem systematyczny, pracowity, dokładny oraz sumienny. Mam prawo jazdy kategorii B i A. Znam podstawy języka niemieckiego, angielskiego oraz uczę się francuskiego. Aktualnie mieszkam niedaleko Dijon. Z chęcią podejmę każdą pracę do około 60 km od Dijon.
E-mail: [email]