Tłumaczenie ogłoszenia matrymonialnego ! :)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Czy ktoś odważy się przetłumaczyć owe ogłoszenie matrymonialne ? Bardzo proszę o pomoc. ( Jest to zadanie domowe, :) Mam 18 lat, więc to mnie na razie nie dotyczy :) Pozdrawiam !

Jestem Staszek
Mam 37 lat. Prowadzę własną firmę – działam w branży finansowej.Moją największą pasją jest fotografia, dziennikarstwo i moja praca. Spełniam się zawodowo, praca mnie ciągle rozwija, daje wiele radości. W wolnych chwilach sporo czytam (głównie książki historyczne, prasę codzienną), lubię kino, teatr, koncerty. I szlifuję włoski. Cenię czas spędzany w plenerze, w tygodniu jestem przesiąkniętym miastem, ale weekend próbuje jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu(Lasy,Jeziora, Góry) Jestem optymistą, mam duży dystans do siebie i świata, potrafię śmiać się z własnej osoby.Nie płaczę na filmach, ale możesz być pewna, że potrafię być sentymentalny i romantyczny, od czasu do czasu bukiet kwiatów bez okazji? Czemu nie.Spontaniczny wypad na weekend na Mazury? Żaden problem. Tylko pozwól mi czasem wyskoczyć z kolegami na piwo
.Chciałby poznać osobę wykształconą, znającą swoją wartość. Uważam, że każdy powinien mieć w związku swoją przestrzeń. Łączyć ludzi powinny wspólne pasje i cele.
Niepaląca. Wyznanie- wierząca, ateistka bez znaczenia- ktoś, kto ma zasady jest uczciwy prawdomówny.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie