Kto mi moze powiedziec cos o Disneylandzie???

Temat przeniesiony do archwium.
Chcialabym sie dowiedziec jakis informacji na temat Disneylandu. Tzn po ile bilety, co lepiej wybrac Disneyland Part czy Walt Disnay Studio i co obejmuje cena biletu ???Dzeiki za pomoc
Czesc! Pracowalam w Disneylandzie trzy lata temu, wiec cos niecos Ci moge pomoc. Bilety teraz kosztuja :
- jednodniowy 41 €
- dwudniowy 90 €
- trzydniowy 109 €

Przy jednodniowym musisz wybrac, do ktorego parku chcesz wejsc, przy dwu - i trzydniowym masz wstep do obu.
Wedlug mnie warto zobaczyc oba, chociaz Studios jest mniejszy i raczej bardziej dla doroslejszych. Jedna z atrakcji jest samochodowy pokaz kaskaderski, jest tez kolejka i wybuch cysterny, ale nie bede Ci opowiadac wszystkiego ;)
W pierwszym parku polecam Space Montain i Big thunder Mountain, jesli lubisz "szybkie kolejki" ;) Jak juz dotrzesz, to pozdrow ode mnie Main Street i Market Delhi House - tam pracowalam ;). Pozdrawiam i zycze milej przygody.
Aa, jesli chodzi o ceny biletow, to sa tez znizki dla dzieci. W cene wliczony jest wstep na prawie wszystkie atrakcje. Jedzenie kosztuje i to sporo, ale odradzam przemycanie wlasnego ;)
Jesli chcesz mieszkac w jednym z parkowych hoteli to najtanszy jest Santa Fe' ( z tego co jeszcze pamietam) a jak nie, to Davy Crockett Ranch.

I nie zapomnij pojechac do Paryza!!! Polecam Piata Dzielnice!!! A jesli chcialabys kupic tania muzyke albo ksiazke w Paryzu, polecam Gibert
Joseph ,26-3[tel], Boulevard ST-Michel Paris. Znajdziesz tam wszystko.Ksiazki nowe, uzywane, tanie, materialy dla plastykow, muzyke od alternatywnej przez jazz do muzyki wloskiej, hiszpanskiej, powaznej, filmowej, DVD, VHS. A jesli jeszcze ciagle to robia, to rzucaj sie na zielone kosze. Sa w nich CD suuuper tanie! Oryginalne i nowe, ale nic nie kosztuja!!! (przynajmniej tak bylo za "moich czasow" ). Wydawalam tam polowe pensji!!! Pozdrawiam ponownie! :)
Mam pytanie do kokoszy Nell. Jak Ci tam było w przcy w tym Disneylandzie. Pytam bo też się kiedyś zastanawiałam czy jechać tam do pracy i wkońcu nie pojechałam?
Pozdr
Od 7 listopda do konca marca bedzie mozna kupic jednodniowy hopper (czyli bilet ktory umowzliwia hopsanie miedzy parkami ;) ) kosztuje 58 euro.

Poza tym jednodniowy bilet do Walt Disney Studios uprawnia cie do wstepu do Disneyland Park na dwie lub trzy (dokladnie nie pamietam) ostatnie godziny (WDS jest zawsze zamykany wczesniej).

Bilety obejmuja wszystkie atrakcje oprocz strzelnicy w Frontierlandzie i gier video. Jednego dnia mozesz wchodzic i wychodzic z parku ile chcesz.

Jesli nigdy niebylas w Disneyland Resort Paris to raczej polacalbym Disneyland - znacznie wiecej do roboty. W WDS mozna zobaczyc wszystko w kilka godzin, chociaz niektore atrakcje sa naprawde swietne (np. Cinemagique).

W Disneylandzie koniecznie trzeba sie przejechac na Big Thunder Mountain, Space Mountain, Piratach z Karaibow i Peter Pan's Flight. Powloczyc sie po zakamarkach Adventurelandu! A w calym parku poszukac ukrytych Mikich.

polecam www.dlp.info


PS: kokosza nell - chyba Market House Deli ;-)
ja bylam w te wakacje w disneyu,nie wiem dokladnie po ile sa inne bilety ale ja placilam za jeden dzien 49 euro i w tym takze mialam wstep do disney studio(nie radze isc tam do cinema magic -strata czasu;P )pozdrawiam i milej zabawy
:) O gustach sie nie dyskutuje.

Jeśli ktoś chce zobaczyć wzruszający, zabawny, genialny hołd złożony magii kina i wspominac jansłynniejsze momenty francuskiej, europejskiej i amerykańskiej kinematografii to Cinemagique jest wlasnie dla niego.

Pozostalym polecam sciskanie Myszki Miki.
Racja Jakijajah. Zlapalam sie na tym juz po wyslaniu tekstu. A jednak pamiec mnie zawodzi... ;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa