kto to śpiewa???

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie! Szlenie podoba mi sie pewna francuska piosenka. Wszyscy ja znają ale tytułu i wykonawcy niestety nikt. Są tam słowa m.in. ... sauvage i comme ci comme ca (i nie chodzi mi o French afair czy ingrid). To taka stara, w stylu disco piosenka, spiewana przez kobietę. Jeżeli ktoś wie o co mi chodzi to proszę o odp na maila : [email] WIELKIE DZIĘKI!!!
Trochę mało tekstu ale wygląda na to, że to France Gall
Tę piosenkę prawdopodobnie śpiewa Rene Simord z siostrą. Nie wiem nadal jaki tytuł nosi piosenka, czy faktycznie śpiewa ją Simord i jak nazywa się jego siostra. Refren zaczyna się "come on sauvage, comme si, comme si, comme si, comme ca". Nie znam francuskiego wiec piszę tak jak słyszę. Może to coś pomoże. Piosenka jest w stylu disco lat Dzięki!
Tę piosenkę prawdopodobnie śpiewa Rene Simord z siostrą. Nie wiem nadal jaki tytuł nosi piosenka, czy faktycznie śpiewa ją Simord i jak nazywa się jego siostra. Refren zaczyna się "come on sauvage, comme si, comme si, comme si, comme ca". Nie znam francuskiego wiec piszę tak jak słyszę. Może to coś pomoże. Piosenka jest w stylu disco. Dzięki!

« 

Inne

 »

Pomoc językowa