prześlę piosenki francuskie

Temat przeniesiony do archwium.
witam,mam pokażną kolekcję piosenek Francis' a Cabrel ale i też innych wykonawców...:)
kto chce?? To chętnie prześlę

Pozdrawiam
ja pieknie poprosze i z gory merci [email]
Hejka!

Miło z twojej strony, że występujesz z taką propozycją:)

Masz może coś Kate Rayan? Szczególnie mi chodzi o "Ju ta dor" (przepraszam, że źle napisałam, ale nie wiem jak ma być prawidłowo).

Napisz co masz jeszcze?

Pozdrawiam:) :) :)

[email]

:) :) :)
ja też chętnie posłucham:) [email] merci :*
ja też bardzo ładnie poproszę ;-)))
[email]


Pozdrawiam
Ola
Byłabym bardzo wdzięczna gdybyś przesłała także i mi te piosenki.
To mój e-mail: [email]

Pozdrawiam :)
wybaczcie,mam obecnie problem z kompem(teraz korzystam od mojej kumpeli)jak tylko uda mi się załatwić tą usterkę,prześlę wszysktim
Przepraszam za opąznienie
Pozdr
ja też proszę jak już będzie ok, [email]
merci
byłabym wdzięczna jeśli przesłałabyś mi te piosenki jak równiez inne francuskie, jesli oczywiście masz, na e-mail [email]
Ja także poproszę te piosenki. Mój e-mail: [email]
Z góry dziękuję!
Witam,

Uprzejmie prosze rowniez o te piosenki,
z gory dziekuje i pozdrawiam,

Agnieszka
MOj mail to [email]

:)
Ja też chciałabym te piosenki!!
Będę wdzięczna!!
[email]
jeśli macie czas to prześlijcie i mi... wierzę w wasze dobre serduszka:)
[email]
jesli to nie problem to ja tez bym prosiła o te piosenki;)
z góry dziękuje bo wiem ze ludzi na tym forum są zyczliwi;)


[email]
hej jak masz czas i checi to z gory dzieki za piosenki pozdrawiam
A prześlesz mi kilka (tak max. 60)

[email]

Merci!
Ja też bym bardzo chciała więc jesli mozna prosić to prosze o przesłanie kilku piosenek na adres.
[email]
albo
[email]
z góry dziekuję
Pozdrawiam :)
niki
[email]
poproszę.
hej! To bardzo miłe,że tak myślisz o innych......Jeśli to jeszcze aktualne to bardzo proszę [email]
ach,jeśli to jeszcze aktualne i nie sprawi Tobie kłopotu,ja również prosiłabym mój e-mail to [email] pozdrawiam serdecznie :-)
jesli mzoena to poprosze takze o jaoes fajne piosenki francuskie:):), bylabym wdzieczna :):).Z góry dziekuje:):):)
to mój email [email]
I ja, i ja!

[email]
I ja, i ja!

[email]
Cześć. Ja z kolei szukam francuskiej piosenki - przypuszczam że jest ona z lat 90 - przynajmniej wtedy ją pierwszy raz usłyszalam na falach obecnego radia rmf - wtedy to było radio fm i nadawało wyłącznie francuskie piosenki. Kalecząc totalnie francuski - podaję słowa które zapamiętałam z referenu "tsa tsa tsa se la vi" . Oczywiście śpiewał to jakiś facet. Tyle mojej wiedzy. Piosenka była super. Jeśli ktoś umie mi powiedzieć co to jest za piosenka - bardzo proszę o odpowiedź na emaila - [email] . Dzięki i z góry i pozdrowionka - elica
Uwielbiam piosenki francuskie, zwłaszcza te z lat 60, więc serdecznie proszę....jakieś znane hity... [email]
Ja tez bardzo bym prosila o te piosenki. Z gory dziekuje. [email]




pozdrawiam
Je tez bardzo prosze o przeslanie tych piosenek.Moj adres:
[email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa