polsko francuski ślub w POLSCE

Temat przeniesiony do archwium.
mam pewien dylemat!

razem z francuskim partnerem planujemy dla odmiany ślub koscielny i wesele w polsce. pytanie, czy ktos juz tak probował i jakie rozwiazanie problemu komunikacji miedzy rodzinami...w jakim jezyku msza? da sie zrobic taki mix pl-fr? jak z weselem?

chodzi o wawe wiec jesli ktos mial by jakies tipy i inne cenne uwagi to bede wdzieczna

iza_06
[gg]
hej,
patrząc na date Twojego wpisu rozumiem, że wesele się odbyło. teraz ja stoje przed takim samym dylematem jak ty ? masz jakieś rady dla mnie ?
Tutaj może coś znajdziesz:
http://www.klub-beskid.com/phorum/

pozdrawiam
Ola
witam...mamy ten sam problem..wesele w październiku br. proszę o pomoc jeśli ktoś ma podobne doświadczenia. wielkie dzięki!
Witajcie.
Ja taki problem mialam 2 lata temu,z małą różnicą braliśmy ślub cywilny.
1-napewno musicie pamiętać o noclegu,poprawinach dla przyjezdnych gości i o transporcie,w końcu jada świat drogi :-)
2-Miło jeśli bedzie tłumacz przysiegły,w ten sposób wszyscy zgromadzeni zrozumieja cala ceremonię.
3-Menu było glównie polskie,ale pamiętaliśmy o specjałach francuskich :-)
4-Gości przy stołach pomieszaliśmy,jedni dogadywali się po angielsku,inni po francusku,my również pomagaliśmy w zrozumieniu się gości;jednak po kilku kieliszkach wina nie martwcie sie nie ma z tym najmniejszego problemu-zabawa gwarantowana!!
5-muzyka tez była pomieszana,w ten sposó każdy świetnie się bawił.


Nie ma co martwić się na zapas,życzę powodzenia i pozdrawiam!
Basiu, wielkie dzięki za info i "powiew" optymizmu ;-)
Nie ma za co,wazne by podejść z humorkiem :-)
pozdr.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka