Natasha St-Pier

Temat przeniesiony do archwium.
Hej. Wyszedł ostatnio nowy album Natashy "Embrasse-moi". Czy ktoś może zna stronkę gdzie są teksty piosenek z tej płyty??

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

Pozdrawiam :]
"Embrasse-moi" to singiel z tej płyty, a sama płyta nosi nazwę "Natasha St Pier" ;-) Ja ściągnęłam piosenki z e-mula ;-)

Pozdrawiam
=>O cos takiego chodzi
http://www.paroles-chanson.org/Nom.Chanteur/Natasha.St.pier.Embrasse.moi.htm
No faktycznie ;P, pomyliłam się z tytułem, ale jak widzę wiadomo o co chodzi :D. Piosenki to już mam. Potrzebuję jeszcze tekstów.
olsen30 chodzi o coś takiego, ale żeby były wszystkie piosenki z nowego albumu.
http://forum.aceboard.net/15616-5411-18679-0-PAROLES-NOUVEL-ALBUM.htm

teksty piosenek z nowej płyty ;-)
Oooo... :] dziękuję bardzo! :D

Pozdrawiam serdecznie!

P.S. Masz już jakąś ulubioną piosenkę z tego albumu?
Najbardziej lubię właśnie embrasse-moi, świetna jest zwłaszcza akustyczna wersja


oprócz tego 1,2,3 i l'orient express

Choć muszę przyznać, że po pierwszym przesłuchaniu albumu byłam mocno rozczarowana, spodziewałam się, że będzie taki popowo-rockowy. Dopiero po kilkunastu albo nawet kilkudziesięciu odtworzeniach stwierdziłam, że jest świetny. Chyba po prostu musiałam się przestawić na inny rodzaj muzyki ;-)
Rzeczywiście świetna jest ta wersja :).
Również podoba mi się 1,2,3. Ale chyba najbardziej to John.
Wiesz, ja też na poczatku miałam mieszane uczucia co do tego albumu. Myślałam raczej, że znajdę na nim takie nastrojowe, spokojne piosenki. Ale szybko zdałam sobie sprawę z tego, że te utwory wcale nie są gorsze od tych starszych. Bardzo mi się podobają! :D
Jednak moim nr 1 ze wszystkich znanych mi piosenek Natashy będzie "je te souhaite". Ta piosenka jest piękna!
Jak długo uczysz się francuskiego?
Ja chyba nie potrafię wybrać ulubionej piosenki, za to mogę je podzielić, na te które uwielbiam i te które lubię ;-)
Ostatnio w kółko słucham Tu trouveras i A l'amour comme à la guerre ;-) a swego czasu też miałam bzika na punkcie Je te souhaite ;-)

Francuskiego uczę się drugi rok, ale tylko w szkole. Od tego roku mam beznadziejną nauczycielkę, która w dodatku bardzo mało wymaga, więc praktycznie nic nie trzeba robić...
Chyba będę się musiała zabrać za samodzielną naukę, bo trochę mi szkoda tak zaprzepaścić ten rok... ;-)
Też lubię "Tu trouveras". Świetna jest też piosenka "nos randez-vous".

Cieszę się, że trafiłam na kogoś, kto tak jak ja uczy się tego pięknego języka i lubi Natashę xD.

Znasz może jeszcze innych francuskich wykonawców?

Pozdrawiam :D
Tu trouveras rzadzi!!! Uwielbiam ten song, kobieta ma glos jak dzwon!!!:)
Z francuskojęzycznych wykonawców... trochę Garou, Celine Dion, kiedyś słuchałam jeszcze Vanessy Paradis, ale ostatnio jakoś mi przeszło. Jeszcze jakieś tam pojedyncze piosenki innych wykonawców, ale Natasha i tak jest numerem jeden ;-)

A Ty kogo jeszcze słuchasz? Może mogłabyś mi kogoś polecić ;-)
Wiem, że to nie do mnie pytanie, ale jeśli o mnie chodzi, to ja polecam Cabrela. Świetne teksty, piosenki... I w ogóle po prostu to coś, które odkrywam za każdym razem, gdy słucham Francisa....
Ja też go lubię, co prawda nie znam zbyt wiele jego piosenek, ale uwielbiam "Je t'aimais, je t'aime, je t'aimerai", jest po prostu cudna ;-)

Pozdrawiam
Mam np. parę piosenek Louise Attaque. Trochę Manau. Ostatnio polubiłam Noir Desir. Celine Dion też słucham od czasu do czasu :P. A Cabrel jest po prostu świetny! Polecam ;). Sheryfa Luna też jest niczego sobie ;). Ale oczywiście, na pierwszym miejscu znajduje się Natasha :D.

Dodaję linki.
Louise Attaque
Manau
Noir Desir
Cabrel
Sheryfa Luna

Pozdrawiam,
miłego słuchania ;D
Dzięki za te linki, podoba mi się Louise Attaque, Sheryfa Luna i oczywiście Cabrel
Manau raczej nie w moim guście, a Noir Desir... lubię taką muzykę, ale przyznam, że trochę dziwnie mi brzmi rock po francusku, może dlatego że wszędzie lansowane jest tylko to co po angielsku ;-)
Faktycznie brzmi to trochę... dziwnie. Ale czasem fajnie jest posłuchać i czegoś takiego :P
Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia. Muzyka francuska zazwyczaj kojarzy się z balladami i takimi nastrojowymi kawałkami. Trochę zapomina się o tym, że we Francji, tak jak w każdym kraju, rozwijają się przeróżne gatunki muzyczne ;-)
Rzeczywiście, francuksi nie kojarzy się z rockowymi utworami.
Lubisz jeszcze jakieś języki prócz francuskiego?
Temat przeniesiony do archwium.