rozmowa przez komórkę z Francuzką

Temat przeniesiony do archwium.
Hej. Szukam pracy jako au pair i już dostałam kilka propozycji. Właśnie odczytałam maila od pewnej samotnej matki, z którą piszę od jakiegoś czasu i która wydaje się być mną bardzo zainteresowana. No i w tym mailu napisała mi że chciałaby ze mną porozmawiać przez telefon. Ja niestety nie mam telefonu stacjonarnego więc będzie to rozmowa przez komórkę. Najprawdopodobniej jutro... I chciałabym się spytać, czy ktoś z was wie ile będzie mnie kosztowała minuta rozmowy z nią? To ona dzwoni ale mi też będzie zżerać kasę z konta... Aha, i przed moim numerem komórkowym ona będzie musiała wstawić +48? Tak jej napisałam ale nie wiem czy jest dobrze.
Hej. To jest tak. Ty jak jestes w Polsce i odbierzesz od niej telefon(tak ma dac +48 lub 0048 przed numerem) to Ty nic nie placisz. Jak bedziesz za granica i ktos do Ciebie dzwoni to placisz 0.85gr/mni i jest nalicznie sekundowe. Jak Ty dzwonisz na numer Francuski nie zaleznie czy jestes w Polsce czy np we Francji to placisz 2.50zl/minute bez naliczania sekundowego. Esy na nr Francuskie zawsze 60gr. Jak bedziesz np we Francji i pisala do kogos na Polski numer to 0,57gr. Chyba wszystko:) Pozdrawiam:):):)
Jeśli ktoś dzwoni do Ciebie, to nic nie płacisz jeśli jesteś w kraju - płacisz gdy dzwonią do Ciebie a jesteś poza krajem.
Twój numer telefonu w Polsce (przykładowo) 0505xxxxxx, z Francji +48505xxxxxx - bez 0 po 48.
Pozdrowienia
Merci beaucoup!
A ja już się bałam, że zbankrutuję po tej rozmowie:) Teraz mnie tylko martwi, co ja mam jej tam powiedzieć. I czy ona w ogóle co ja będę do niej mówić i na odwrót. Ale może nie będzie tak źle...
uważaj na oszustów i innych bardziej groźnych i wyzyskowych.
Uważam, uważam:) A tą kobietę sprawdziłam przez facebooka i jestem pewna co do jej uczciwych zamiarów:) Ale zdarzyło mi się już pisać z kilkoma podejrzanymi "rodzinkami".
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Ici on parle français