polećcie mi książkę

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, czy możecie mi polecic jakąś naprawdę dobrą książkę do samodzielnej nauki (gramatyka + słownictwo) w ramach przygotowania do matury? Mam francuski w szkole, ale obawiam się, że to nie wystarczy, a na kurs ne za bardzo nie stac..
Proszę o propozycje :)
Ja sie uczylam gramatyki z ksiazki ,, gramatyka od a do z ,, autor Wrzosek wszystko przejrzyscie wytlumaczone
Czy to chodzi o "Język francuski od A do Z repetytorium" ?
Fajna ksiazka jest tez "Panorama". Cala po francusku, wiec zmusza do nauki. Zycze powodzenia
polecam Champion 1 i 2
a do slownictwa, np. vocabulaire progressive du francais( czy jakos tak ;)), i oprocz tego cala książeczka z tekstami "przed maturą i delfem". (teksty dosc trudne, ale napewno pomocne :)) powodzenia
champion miły jest w czytaniu, nie wiem jak z resztą podręczników
. dobry jest podręcznik Maugera (3 tomowy), ale jego mankamentem jest to, że napisany został ponad 40 lat temu. Nadaje się jednak do systematycznej nauki. Co do książki "Po francusku przed maturą i delfem" - teksty nie są wcale takie trudne, choć na poziom delf-a być może napisane nie są... i choc szata graficzna okładki przeraża, o tyle zawartośc książki jest satysfakcjonująca
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne

 »

Pomoc językowa