próbna matura:)

Temat przeniesiony do archwium.
hej...jak Wam poszła próbna matura?...nie wiecie może gdzie można znaleźć rozwiązania?
tragicznie, wogole co to bylo...
masakra..te teksty do czytania z rozszerzenia..i ze sluchu..nawet jak rozumialam to nie wiedzialam ktora jest odp poprawna....;/ ale jakos bedzie:Da
O ile mozna było cos jeszcze wyłapac z tekstu,to odpowiedź żadna nie pasowała.Na szczęście to tylko próbna:D
a juz myslalam ze to tylko ja taka glucha jestem,to sluchanie rozszerzone to żenada była a teksty jeszcze lepsze,jedynie wypracowania były ok.na jaki temat pisaliscie?ja pisalam : ''au grenier,tu as trouvé un coffre avec des lettres de tes grands-parents''-sympatyczne:)
Hej! Testy wraz z kluczem są już dostępne na www.cke.edu.pl Słuchanie rzeczywiście było tragiczne. No jak usłyszałam, że ma byc o genetyce to mnie załamało... Niestety "szpiku kostnego" nie wyłapałam:P Najgorsze jest to, że jak nie rozumiesz odpowiedzi to możesz tylko strzelać (bo w tekscie nie ma takich samych zdań). No nic wypełniłam cały arkusz:P Aha i pracę zakodowałam, a biorąc pod uwage że pisałam sama z całej szkoły to moja Madme na pewno nie rozpozna:P Cuz pozostaje czekac na wyniki! Ale do prawdziwej mamy jeszcze troche czasu:D

Aha! Ja tez pisałam opowiadanie, inne tematy wymagały zbyt fachowego słownictwa:)
juz gadałam z moim profesorkiem i mam 96%:D ale z podstawowej:PP no coż, dumna jestem jak cholera;d
zgadzam się ta matura to koszmar!!!!!!!!!!!jestem załamana swoją niewiedzą:( już nie mam siły sie uczyć tych wszystkich słówek.....nie wiem jak je wszystkie ogarnąć, macie jakieś sposoby??? byłabym bardzo wdzięczna:)
też uważam ,że koszmar ... trzeba ruszyć tyłki wziąść się do solidnej pracy i nie poddawać się !!
Heh ja jestem zalamana sama soba jak moglam zrobic takie bledy... Moim zdaniem lepsze bylo sluchanie rozszerzone i przynajmniej tam nikt nei seplenil. Wszytskei testy jakie wczesniej robilam sama byly o wiele latwiejsze. I to jest dopiero probna...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa