Matura próbna 2006...

Temat przeniesiony do archwium.
31-37 z 37
| następna
ludzie to tylko probna matura macie jeszcze pol roku prawie :)
w tamtym roku ludzie pisali po 50 procent a na prawdziwej na 80-90 potrafili sie wyciagnac
nie narzekac tylko pracowac :)
pewnie, masz racje ja juz zaczalem sie poprawiac :P za bardzo zalezalo mi na romie zebym teraz mial darowac sobie!
a myslicie ze mozna sie dostac na romanistyke z matura ustna podstawowa?
Chyba tak ... Raczej patrza sie , czy masz rozszerzona pisemna ( z wyjątkiem UAm-u)
wlasnie dla mnie byl banalny tekst ze sluchu i rozumienia..;>rnbo na rozszerzonym napisac na 250 slow wypracowanie to dopiero sztuka :P
jesli bierzesz pdst ustny a pisemny rozszerzony francuski to biora pod uwage dodatkowo polski rozszerzony
na uw ustnego w ogóle nei biorą pod uwagę. a co do tego co napisała maniura to miałam tak samo. 60 pare % na próbnej i ponad 90% na właściwiej

A tak w ogóle to nei chce was straszyć ale w tym momencie połowa I roku na UW albo rezygnuje i przenosi sie na kolegium albo poprawia w maju mature i zdaje na lingwistykę:D z tego co widze to wiele osó jest rozczarowanych tymi studiami... (ja też trochę...)
no ale trzymam kciuki za waszą maturkę właściwą i zyczę powodzenia w rekrutacji!
Temat przeniesiony do archwium.
31-37 z 37
| następna

 »

Nauka języka