Francuski pisemny rozszerzony

Temat przeniesiony do archwium.
31-40 z 40
| następna
czemu mi sie wydaje ze wobec was jestesm jakby pylkiem? ktos w ogole planuje miec ponizej 80%? przez 3 lata pracowalem, ale nie wyszlo i teraz w obliczu waszych punktow mam wrazenie ze na romanistyke nie mam szans sie dostac. eh.. pozdrawiam i gratuluje.
le fou, nie martw się na zapas ;) w zeszłym roku na UW na romanistykę progi były tak ok 80%
no wlasnie nie wiem... licze na powyzej 80% od 78 w gore. i tak podejrzewam ze na UW z 1. listy sie nie dostane, ale mzoe z odwolania? radza mi skladac, nie wiem juz sam czy probowac tak wysoko...
powiedzcie mi jak mam napisane opowiadanie tak ze ....
niech mi ktos powie..........

w pierwszym akapicie napisalam ze bylysmy z kolezanka najlepszymi przyajciolkami w liceum potem ze nasze drogi sie rozeszly bo kazda poszla gdzie indziej na studia ze obiecalysmy sobie ze bedziemy utrzymywac kontakty ale stracilysmy je i ze bylam zalamana i na koncu napisalam ze po 10 latach zapukala do moich drzwi i ze bylam zaskoczona bo myslałam ze slad po niej zaginal i mi opowiedziala ze miala problemy musiala emigrowac i ze jej przebaczylam i na nowa bylysmy najlepszymi przjaciółkami czy to jest na temat i czy jak dobrze napisalam to moge liczyc na troche punktów??????????/ PLEASE
bo wiecie co juz zaczynam swirowac bo reszta mi dobrze w miare poszla bede miala z 52% z zamknietych teraz wszystko zależy od opowiadania boje sie :(
nie martw się, na pewno będzie dobrze ;)
wiecie co. przeglądałem właśnie arkusze z matury... w zeszłym roku gdy w marcu w naszej szkole przeprowadzana drugą maturę próbną - znalazł się w niej tekst który był na Waszej maturze. a tak bynajmniej mi się wydaje. chodzi o część gramatyczną i strukury - tekst o tej dziewczynce ...
serio? a w której jesteś szkole? dziwne...
Czy jak sie wybeiracie na romansityke to macie polski rozszerzony i czy wiecie na jakich uczelniach oprócz UJ UMCS i UAM jest bezwzgeldnie wymagany polski rozszerzony ?????
czesc mam pytanie kiedy są te egzaminy i jak mozna je zdawac i jak z tym cerfikatami??
Temat przeniesiony do archwium.
31-40 z 40
| następna

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa