jaki poziom?

Temat przeniesiony do archwium.
hej! do 30 września trzeba złozyć deklarację...a ja nadal nie wiem na jakim poziomie mam zdawac polski.optuje na UW,wiec mam do was pytanie:czy na romanistyke do Wawy konieczne jest rozszerzenie z polskiego??czy mam szanse na dostanie sie na studia wybierajac tylko podstawe z polskiego(francuski rozszerzony)a jak jest na innym uczelniach??prosze was o info,bo mmusze podjac ta cholernie wazna decyzje:/ pozdrawiam i dziekuje z góry!
hm..u nas jeszcze nie mówili do kiedy sie składa...ale dobrze wiedzieć XD Widze że jesteśmy w dokładnie tej samej sytuacji. Swoją droga nie wiem czy ci to pomoże - na UŚ biorą tylko francuski (rozszerzony)
UŚ czyli uniwersytet ślaski??chyba prawie wszedzie wymagaja rozszerzenia...a jaki masz zamiar?skusisz sie na rozszerzony polski??
Nie przesadzajac to spedza mi to sen z powiek;/
polski rozszerzony...nigdy w życiu. Nie będę nawet próbować, bo i tak nie dam rady - lepiej przyłożyć się i zdać francuski jak najwyżej.
A nóż widelec na śląski się uda? :)
Z tego co wiem i sprawdzałam parę razy to na UW na romanistykę jest wymagany tylko rozszerzony francuski (część pisemna), polski nie jest brany pod uwagę i szczerze mówiąc bardzo się tego powodu cieszę :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie